Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, liepos 24 – 28 d.

EURUSD

JAV dolerio silpnėjimą matėme prieš visas pagrindines valiutų poras, išskyrus svarą. Juntama JAV politinė sumaištis, kai monetarinė politika keičia savo kryptį, neigiamai atsiliepė JAV dolerio vertei. Tai puikiai atspindi JAV dolerio indeksas (DXY), kuris krenta antrą savaitę iš eilės. Savaitinis nuosmukis – kiek didesnis nei 1,25% ir indeksas smukęs žemiau 94,00 lygio fiksuoja savo rekordines žemumas nuo pereitų metų birželio mėn. Įvertinus rinkų cikliškumą, po tokio nemenko nuosmukio, nereikėtų atmesti ir galimos korekcijos (JAV dolerio atsigavimo) tikimybes. Visgi kol pagrindinė pora išsilaiko aukščiau 1,1620 palaikymo tendencija tik tęsiasi, o artimiausias aiškiai matomas pasipriešinimas ties apvaliuoju 1,2000 kainų lygiu, bet porai krentant žemiau 1,1620 (koreguojantis) galimas ir 1,1400 kainų lygio testavimas ateinančią savaitę. Rytoj (2017-07-24 10:00 10:30 11:00 Lietuvos laiku) sulauksime euro zonos PMI (gamybos vadybininkų užsakymo indekso) rezultatų, kuriems nenumatomas vienareikšmiškas dėsningumas, atskirai kiek Vokietijos ir Prancūzijos pagal sektorius rodo ir galimą augimą, tačiau nemažai sektorių – smukimą, todėl prognozės neutralios ir faktinis rezultatas nulems poros vystymosi kryptį bent iki pietų.

AUDUSD

Australijos ir JAV dolerio pora kurį laiką kilo, tačiau suformavusi doji žvakė bei pasiektas Fibonači išsiplėtimas nuo paskutinės augimo bangos ir paskutinės korekcijos – 100,0 sutapdamas su Price Action modeliu suteikia pagrįstą prielaidą galimam gilesniam poros korekciniam judėjimui. Pirminis korekcijos palaikymo taškas – buvusi paskutinė meškų žvakė, kuri sutampa su Fibonači 61,8 lygiu – 0,7810, svarbus ir kiek žemiau esantis 0,7757 palaikymo lygis.

AUDJPY

Tą patį vaizdą Australijos dolerio atžvilgiu matome ir AUD/JPY poroje, kur susiformavęs doji žvakės modelis buvo patvirtintas sekančios meškų žvakės ir kirtus 88,15 palaikymo lygį, tikėtinas tolimesnis poros smukimas prieš lokalią tendenciją. Siektinas palaikymas –  buvęs lokalus pasipriešinimas ties 87,00, tačiau potencialai pora kristi galėtų iki 85,75 palaikymo lygio ateinančią savaitę.

CADJPY

Apžvelgus dvi poras su Australijos doleriu, papildomai panagrinėsime dvi su Japonijos jena. Kanados ir Japonijos jenos pora išsiplėtusi ir pasiekusi Fibonači 161,8 lygį rodo besiformuojantį stiprų pasipriešinimą iš meškų pusės prie 88,89 lygio, kuris galėtų kainą priversti koreguotis iki žemiau esančio 87,00 palaikymo. Ši kaip ir aukščiau pristatyta kainos prognozė yra prieš lokalią tendenciją, todėl nėra rekomenduojama tiesioginei prekybai, o po korekcijos galimam įėjimui pagal dominuojančią jėgą (tačiau pristatomas kainų judėjimo modelis yra nuo ilgalaikio šoninio judėjimo ribų ekstremumo).

Taigi išnagrinėjus poras, numatomas ateinančios savaitės Japonijos jenos ir JAV dolerio stiprėjimas, kiek silpniau atrodo Australijos ir Kanados doleris.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mykolas
2017-07-23 21:15

Dėkui!

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x