Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, sausio 9-13 d.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora po kilimo link 1,0600, krenta ir formuoja vidinio baro kainų modelį grafike, pagal kurį galėtume tikėtis tolimesnio kainų kritimo pagal esamą meškų tendenciją link 1,0400 stipraus palaikymo lygio poroje. Šį kritimą ateinančią savaitę galėtų paskatinti JAV FOMC komiteto narių palankus tonas dėl galimos monetarinės politikos ateityje, ypač palūkanų normų kėlimo klausimu. Šiuo metu artimiausiam FOMC susirinkimui dėl palūkanų normų tvirtinimo, vyksiančiam vasario 1 dieną numatoma tik 3% tikimybė dėl pakėlimo iki 1,0%, tačiau po ateinančios savaitės tai galėtų pasikeisti ir įgyti didesnį tikimybės procentą.

NZDUSD

JAV ir Naujosios Zelandijos dolerio pora suformavo išorinį baro modelį, kurį kai kurie prekybininkai priskiria juodai debesų uždangai (angl. Dark Cloud Cover), pastaroji nesiskiria savo nurodoma tikėtina kritimo kryptimi, taigi pagal suformuotą modelį tikėtinas tolimesnis JAV dolerio stiprėjimas link žemutinės kainų ribos poroje – 0,6861 kainų palaikymo lygio, kurį pasiekti galėtų paskatinti minėtas FOMC narių tonas bei augantys JAV mažmeniniai pardavimai, kurie tikimąsi parodys minimalų augimo tempą šį penktadienį.

USDCHF

Kaip ir kitose porose su JAV doleriu, taip ir poroje USD/CHF matome vidinį baro modelį, tačiau šioje poroje modelis susiformavęs ties svarbiu 1,0100 kainų palaikymo lygiu, todėl taip įgyja didesnę svarbą ir labiau tikėtiną augimą link kainų viršūnės poroje -1,0300 pasipriešinimo. Tikėtina, kad jeigu valiutų porai EUR/USD pavyktų prasilaužti žemiau 1,0400 kainų lygio, tai ir pora USD/CHF galėtų įveikti 1,0300 kainų viršūnę ir kilti link 1,0500 apvalaus kainų pasipriešinimo lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x