Penktadienis, 24 gegužės, 2024

Forex rinkos analitika rytdienai, 2017-01-12 d.

Trečiadienį rinkose pastebimas mažas volatilumas. Iš esmės, JAV doleris sausio mėnesį atrodo silpnesnis. Augimo lyderiai pasirodė “žaliavų” valiutos, tokios kaip Australijos doleris, Rusijos rublis, Kanados ir Naujosios Zelandijos doleriai, kurie nuo metų pradžios demonstruoja daugiau kaip 1% augimą. Pačia silpniausia valiuta tapo Turkijos lyra, praradusi apie 9% nuo metų pradžios, o iš pagrindinių valiutų, prasčiausiai atrodo Anglijos svaras (-1,5%).

Šiandien makroekonominis kalendorius nėra turtingas naujienomis, todėl visas dėmesys priklausys nuo politinių įvykių. Labiausiai susidomėjimą kelią 45-ojo JAV prezidento Donaldo Trumpo kalba spaudos konferencijoje, kuri įvyks šiandien, 18.00 val. Lietuvos laiku. Rinkos dalyviai tikisi, kad iš D. Trumpas atskleis savo planus dėl monetarinės JAV politikos.

GBPUSD

Svaro perspektyvos grafike atrodo labai nekokios, čia vyrauja globalus meškų trendas, be to, šiandien buvo pramušti spalio mėnesio minimumai 1.2085/90, todėl rekomenduojami tik pardavimai. Kaip matyti iš dieninio grafiko, jokių kliūčių kritimui svaras neturi, o artimiausias spalio mėnesio minimumas yra labai toli.

EURUSD

Belaukiant D. Trumpo konferencijos, stiprėja JAV doleris, ir nors niekas nežino, ką pasakys naujasis JAV prezidentas, rinkos dalyviai mano, kad jo kalba bet kokiu atveju “nestimuliuos USD pigimo”. Taip pat, žinant, kol JAV ekonominis augimas ir užimtumas yra geroje būsenoje, dėl USD nuogąstauti neverta.

Techniškai, pora EURUSD atidirbo vakar suformuotą Pin-baro modelį ir tęsia kritimą pagal trendą link 1.0380 palaikymo lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

 

 

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
svajunas
svajunas
2017-01-11 17:51

GBPUSD jau dabar pin baras susiformavo, ar yra kokie sansai, kad pradetu GBP brangti?

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x