Sekmadienis, 23 birželio, 2024

GBPUSD juda link 1.41 – Situacija Forex rinkoje 2018-04-05 d.

Trečiadienį rinkoje brango auksas +$2.80 arba 0.21% iki $1335.70.

Bitkoinas nukrito  -$520 iki $6879. Kaina sugrįžo po valandiniu 200 slankiuoju vidurkiu -ties $7264. Bitkoino minimumas –  $6805.

Valiuta NZD išliko labiausiai perkama dienos valiuta, o CHF – pagrindinis autsaideris. JAV doleris kiek krito prasidėjus Amerikos sesijai ir labiau buvo perkamas tik prieš franką ir jeną.

USDCHF

Valiutų pora USDCHF demonstruoja stabilų kilimą į viršų, šią savaitę pramušė pasipriešinimą 0.9570, nuo kurio du kartus pora buvo atšokusi. Baigiantis trečiadieniui, pora formuoja modelį Pin-baras, kuris rodo, kad bulių dinamika gali tęstis toliau. Artimiausias pasipriešinimas – 0.9700/0.9710

GBPUSD

Amerikos sesijos pradžioje valiutų pora GBPUSD krito iki 1.4015, tačiau vėliau išaugo maždaug 60-65 punktų. Anksčiau svaras patyrė spaudimą dėl silpnų Jungtinės Karalystės PMI duomenų statybos sektoriuje, taip pat kritimas vėliau pagreitėjo stipria ADP ataskaita.

Tačiau vėliau JAV dolerį užklupo silpnos naujienos – JAV užimtumo augimas pasirodė trumpalaikis, o pora GBPUSD vėl sugebėjo pritraukti pirkėjus prieš 1,40 psichologinį lygį. Be to, spaudimas doleriui  sustiprėjo po silpnos ISM paslaugų sferoje ataskaitos ir “balandiškų” Federalinio rezervų banko Sent-Luise vadovo komentarų.

Vis dėlto neaišku, ar svaro buliai galės išlaikyti savo dominuojančią padėtį, ypač, kai pastaruoju metu susiduriama su bėgimu nuo rizikos, kuri gali palaikyti JAV dolerį ir didinti spaudimą tokiai rizikos valiutai, kaip svaras.

USDJPY

Įdomi situacija USDJPY grafike. Po vakar suformuoto Išorinio baro, šiandien pora formuoja Pin-baro modelį, o slankieji vidurkiai po ilgo laikotarpio persikirtinėja į bulių pusę. Tai prastas ženklas meškoms – ilgalaikis krintantis trendas gali būti sulaužytas. Įdomu, kaip situacija vystysis toliau – buliams būtina paimti 107 lygį, kuris nebuvo paimtas kovo pabaigoje.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x