Sekmadienis, 23 birželio, 2024

JAV doleris kiek stabtelėjo po Trumpo sprendimo – Forex rinkos analitika 2018-05-09 d.

Pagrindinė naujiena rinkose antradienį buvo D. Trumpo paskelbtas sprendimas dėl Irano, pagal kurį JAV pasitraukia iš branduolinės sutarties. Po paskelbto sprendimo, JAV doleris kiek atsitraukė, apie 10$ pabrango auksas, o nafta, kuri pagal viską turėjo brangti, atrodo, nežino į kurią pusę judėti.

XAUUSD

Auksas antradienį formuoja Pin-baro modelį, atsitraukdamas nuo gegužės pradžios minimumų ir apvalaus 1.300 lygio. Geltonasis metalas jau ilgokai prekiaujamas 1.300-1.357 ribose, todėl tikėtinas apsisukimas atgal, link koridoriaus vidurio.

 EURUSD

Valiutų pora EUR/USD kiek atsistatė nuo 1.1850 dėl pelno fiksavimo, taip pat belaukiant D. Trumpo sprendimo dėl Irano sutarties. Rinkos žaidėjai buvo sutelkę didelį dėmesį į šias naujienas, tačiau jos sudarė tik labai trumpalaikę dolerio korekciją ir vargu ar turės įtakos bendrajam USD trendui, turint galvoje, kad iš FRS tikimasi palūkanų kėlimo.

 

Kiek anksčiau, doleris gavo paramą iš FRS vadovo Powello sakališkų komentarų, kuris pareiškė, kai “kai kurie investuotojai ir fondai gali būti nepasiruošę palūkanų kėlimui”. Po to, EURUSD nusmuko žemiau 1.1850.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x