Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

JAV doleris kyla belaukiant griežtos FRS retorikos

JAV valiuta išlieka netoli lokalių maksimumų santykyje su euru ir jena, belaukiant FED ir Japonijos banko posėdžių, kurie, pasak analitikų, gali suteikti geros dinamikos JAV doleriui. Įdomu tai, kad šią savaitę įvyks 15 centrinių bankų posėdžių, tačiau FRS bene vienintelis centrinis bankas, kuris turi gerų naujienų aptarti gerėjančius ekonominius rodiklius, ypač po gero užimtumo augimo birželio mėnesį. Pagrindinis klausimas dabar yra tas, kiek stirpiai Japonijos bankas sušvelnins savo monetarinę politiką. Japonijos reguliatorius ne sykį buvo užsiminęs, kad imsis visų reikiamų priemonių tam padaryti.

Kalbant apie FED, tiktėtina, kad šį posėdį reguliatorius paliks dolerio palūkanas tame pačiame lygyje, tačiau čia investuotojus domins, kokios bus užuominos dėl tolimesnių palūkanų didinimų, po serijos puikios JAV statistikos. Taip pat bus įdomu sužinoti, kokia FRS pozicija dėl išorinių rizikų – D. Britanijos ir ES. Rinkos dalyviai mano, kad tikimybė, jod FED kels palūkanas šį mėnesį yra lygi 9%, o iki 2016 m. galo – 49,2%.

EUR/USD

Pagrindinei valiutų porai nepavyko paimti 1.10 lygio ir pora susikoregavo žemiau nuo dienos maksimumų, prarasdama visus surinktus taškus, kadangi Amreikos sesijos pradžioje doleris pradėjo kilti. Dienos pradžioje euras kilo dėl geros IFO statistikos, tačiau šiuo metu pora prekiaujama ties penktadienio užsidarymu.

Rinkos dalyvių dėmesys dabar nukreiptas į FRS poėdį, kuris baigsis trečiadienį, 21.00 val.

Palaikymas – 1.0951 (liepos 25 d. minimumas), 1.0911 (birželio 24 d. minimumas). Rimtesnis pasipriešinimas 1.1080 (200 SMA).

Rytoj atkreiptinas dėmesys į JAV vartotojų pasitikėjimo statistiką ir naujų namų pardavimus, 17.00 val. Lietuvos laiku.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x