Antradienis, 28 gegužės, 2024

Jena ir auksas kyla, svaras ir euras laikosi už paskutinio šiaudo

Vakar FOMC paliko palūkanas be pakeitimų, sumažindami augimo prognozę ir sumažindami projektinę prognozę dėl palūkanų “taškų”. Janet Yellen pasakė, kad dabar FRS nėra įsitikinęs dėl tolimesnių veiksmų dėl palūkanų kėlimo ir kokia bus jų dinamika 2018 m. nėra aišku. Iš pradžių JAV biržos pozityviai sureagavo į FRS toną, tačiau vėliau užsidarė visos raudonai.

Šiandien taip pat JAV išėjo nebloga statistika – Vartotojų kainų indeksas viršijo prognozės, taip pat gerokai geresnis išėjo Filadelfijos pramoninis apklausų indeksas.

Valiutų poros EUR/USD ir GBP/USD pradėjo stiprų kritimą po šių naujinų ir dabar formuoja po didžiulius Išorinio meškų baro modelius, kurie rodo stiprų meškų nusiteikimą.

Artimiausias EUR/USD yra 1.1100 lygis, jis pakankamai stirpus, tačiau jį pramušus, porai atsivertų labai didelės meškų galimybės (1.1000 ir 1.0820 koridorius).

Japonijos bankas nekeitė monetarinės politikos, pažymėdamas, kad reikalingas laikas, kad neigiamos palūkanų normos padarytų įtaką ekonomikai. Reguliatorius sakė, kad tikisi 2% infliacijos lygio 2017 finansiniais metais. Po banko posėdžio sekusioje spaudos konferencijoje, banko vadovas Kuroda gana painiai išsakė nuomonę, kad nesenas jenos augimas gali daryti neigiamą įtaką Japonijos ekonomikai, kainoms, kad staigūs jenos kurso kilimai nėra pateisinami fundamentaliai.

USDJPYDaily

Tačiau, kaip matyti iš USD/JPY grafiko, rinkai yra visiškai vis vien, ką kalba Japonijos valdžia paskutiniais mėnesiais, nes treideriai žino, kad reguliatorius vargu ar ryšis realioms valiutų intervencijoms, kadangi JAV aiškiai pasisako prieš tokius žingsnius. “Treideriai iškart pradėjo jenos pirkimus, kai tik tapo aišku, kad Japonijos bankas nesiims jokių veiksmų” – interviu metu sakė The Wall Street Journal valiutų strategas iš Mizuho Securities Kengo Suzuki.

Be to, žinant, kad kitą savaitę Anglijoje vyks “Brexit”, įsikišimas net ir žodinėmis intervencijomis, kai rinka jau ir taip yra sudirgusi šia idėja, neatneštų nieko gero ir tai būtų “nevykęs įsikišimas”, kuris tik sukeltų dar didesnį nepasitikėjimą Japonijos banku.

Tokiu būdu, USD/JPY užtikrintai pramušė psichologinį 105 lygį ir pasiekė naują minimumą 103.55, tai žemiausias lygis nuo 2014 m. rugpjūčio. Be abejo, šiuo metu svarstytini tik pardavimai.

Dėl investuotojų apetito rizikai sumažėjimo visais frontais auga ne tik jena, bet ir auksas.

XAUUSDDaily

XAU/USD pramušė apvalųjį 1300 pasipriešinimą,  pasiekė 2014 m. rugpjūčio maksimumus ir užtikrintai kyla toliau. Rekomenduojami pirkimai korekcijose.

 

5 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas
Tomas
2016-06-17 08:19

Tikiuos profita is aukso spejai pasiimt:) kokios dabar mintys del aukso?

Mykolas
2016-06-17 09:14
Atsakyti į  Tomas

Tiesą sakant, sandoris dar neuždarytas 🙂 Ilgalaikėj perspektyvoj į viršų turėtų eit, nes trendas į viršų nesulaužytas, o trumpoj – pats matai, vyksta toks išmetinėjimas.

Tadas85
Tadas85
2016-06-24 11:11
Atsakyti į  Mykolas

Vis dar neuzdarytas?☺

Mykolas
2016-06-24 15:41
Atsakyti į  Tadas85

Jau uždarytas su keletu punktų + Nepavyko to judėjimo pagaut, deja 🙂

Audrius
Audrius
2016-06-26 22:23
Atsakyti į  Mykolas

O gaila buvo neblogai issoves,norejau atidaryt bet kaskaip jai dvejoji geriau nelyst.

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

5
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x