Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Nauja “Brexit” apklausa leidžia svarui atsipūsti, rinkos laukia FED

Šiandien svaras koreguojasi maždaug apie pusę vakarykščio judėjimo dėka naujos visuomenės apklausos, kuri parodė, kad išstojimo iš ES šalininkų skaičius tapo žemesnis už priešininkų. Tai kardinaliai skiriasi nuo apklausų prieš keletą dienų. Jūsų dėmėsiui lentelė, kuri parodo įvairius apklausų šaltinius bei “už ir prieš” pasisakančių procentus.

Tuo tarpu, valiutų pora GBP/USD koreguojasi link 1.4185 ir sekantis pasipriešinimas yra ties 1.4220 ir 1.4240/50. Jei jis bus pramuštas, tai žymiai sumažins meškų spaudimą svarui, nors nuogąstavimai dėl Brexit išlieka ir tai vilios naujus pardavėjus esant bet kokiems pakilimams.

GBPUSDDaily


Kitos naujienos – investuotojai su atsargumu laukia šiandieninio FED posėdžio, kuris prasidės 21.00 val. Lietuvos laiku. Šiandien jokių pasikeitimų nelaukiama iš JAV reguliatoriaus, tačiau vėliau (21.30 val.) vyks spaudos konferencija, kur kalbės FRS vadovė Janet Yellen. Jos pasakyti žodžiai taps priemone kruopščiai analizei. Greičiausiai, ji tradiciškai nepasakys nieko konkretaus ir nesuteiks jokių užuominų dėl tolimesnių palūkanų kėlimų, pasiremdama esama makro ekonomine statistika.

Todėl rinkos reakcija į FED posėdį turėtų būti minimali ir rinkos žaidėjų dėmesys turėtų persikelti į Japonijos banko ir Anglijos banko posėdžius, kurie vyks ketvirtadienį. Ypač labai klasingas yra Japonijos bankas,kuris sugeba šokiruoti rinkas savo siurprizais.

Toliau, penktadienį, kalbės Mario Draghi, kuris iš principo mažai ką turės naujo pasakyti. Todėl svarbiausia intriga, be abejo, išlieka Britanijos referendumas ir gyventojų apklausos dėl jo baigties.

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x