Antradienis, 21 gegužės, 2024

Rinkos apžvalga. D. Trumpas susilpnino dolerį, tačiau efektas buvo trumpas

Valiutų rinkoje ryte vyko nedidelė sumaištis: prezidentas D. Trumpas atleido FBI direktorių Džeimsą Comey, pareikšdamas, kad organizacijai reikalingas naujas vadovas, kuris padės atstatyti pasitikėjimą ir reputaciją. Ši naujiena išprovokavo dolerio kritimą praktiškai prieš visas valiutas, tačiau tai buvo tik emocijos. Joms nurimus, investuotojų dėmesys vėl persijungė į ekonomiką ir monetarinę-pinigų politiką.

EURUSD

Šiandininė Europos sesija su euru vyko “raudonojoje” zonoje. Kaina toliau krenta žemyn ir straipsnio rašymo metu susilygino su užsidarymu antradienį. Greičiausiai, antros dienos pusėje,  treideriai eurą pardavinėjo prieš M. Draghi kalbą, kuris labai atsargiai kalbėjo Nyderlandų parlamente. Spaudos konferencijoje ECB vadovas vengė monetarinės politikos temos, dėl ko EURUSD reakcija buvo labiau palankesnė meškoms.

Dabar, kad EURUSD buliai įgautų įkvėpimo, porai būtina pakilti aukščiau 1.0900. Bet jeigu pora šiandien užsidarys žemiau 1.0830 (čia praslenka 200 SMA), euras gali būti toliau pardavinėjamas.

GBPUSD

Europos sesijos pradžioje Britanijos valiuta be akivaizdžių priežasčių brango prieš dolerįapie +50 punktų, tačiau šiuo metu visą pranašumą iššvaistė ir pora sugrįžo ties 1.2930. Rytoj vyks Anglijos banko posėdis dėl monetarinės politikos. Ten galima nedidelė intriga, kadangi susirinkime paprastai dalyvauja nelyginis narių skaičius – 9, tačiau dėl Charlotte Hogg atsistatydinimo susirinkime dalyvaus 8 nariai. Jeigu šių narių balsai pasiskirstys po lygiai (4-4), sprendžiamąjį balsą turės Anglijos banko vadovas Mark Carney.

Rinka tikisi, kad Anglijos bankas paliks galioti 0,25% dydžio palūkanų normą.

USDJPY

Dolerio ir jenos valiutų pora sumažino volatilumo tempus ir trečiadienį vėl patestavo 144.00 lygį, formuodama nedidelį Pin-baro modelį be atramos. Gali būti, kad pora šiek tiek patrypčios vietoj ir buliai dar sykį pabandys šturmuoti artimiausią 114.00, o paskui ir 115.00 lygį.

Rytdienos svarbūs įvykiai:

14.00 val. Anglijos banko posėdis;

15.30 val. JAV pradinės bedarbystės paraiškos.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Candela
Candela
2017-05-11 06:27

Ačiū Mykolai. O ką manote apie Naujosios Zelandijos valiutą? Ar ji ir toliau pigs?

Mykolas
2017-05-11 07:00
Atsakyti į  Candela

Ilgalaikėje perspektyvoje turėtų kristi, ypač žiūrint į W1 grafiką, kur matyti buvę minimumai.

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x