Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2017-08-08 d.

GBPUSD

Svaro ir JAV dolerio pora formuoja doji tipo žvakę netoli esančio 1,3000 ir 61,8 Fibonači korekcinio lygio ties 1,2984 palaikymu. Pagal suformuotą žvakę labiausiai tikėtinas korekcijos pasibaimas bei impulso į viršų prasitęsimas link buvusių viršūnių bei 1,3445 pasipriešinimo lygio. Taigi kaip ir tikėtasi rinkose nesant svarbių naujienų nematome ir didesnių judėjimų, o rytoj (2017-08-08) taipogi nėra numatoma labai svarbių įvykių, todėl vangi prekyba tikėtina nežavės savo volatilumu.

NZDUSD

Naujosios Zelandijos dolerio ir JAV dolerio pora pasiekia 0,7350 palaikymo lygį, kuris kartu su kiek žemiau esančiu 0,7333 Fibonači korekciniu 61,8 lygiu nuo paskutinės bulių bangos suformuoja ganėtinai stiprų pagrindą kainos “atsispyrimui”. Nors iš Naujosios Zelandijos nenumatoma svarbių naujienų, tačiau 17:00 Lietuvos laiku sulauksime mažiau svarbesnį – JAV JOLTS įdarbinimo rodiklį. Nors tai labiau atsiliekantis rodiklis nei NFP, tačiau Fed yra pažymėjęs šio rodiklio reikšmingumą. Po to kai buvo užfiksuotas keletą mėnesių trukęs kritimas, prognozė rodikliui numatoma neutrali, labai panaši į ankščiau skelbtas ataskaitas. Tik didesnis atotrūkis atkreiptų investuotojų dėmesį, todėl nors ir įtraukiame į žiūrimų statistinių rodiklių sąrašą, tačiau esminio pokyčio poros įkainojimui nevertėtų tikėtis.

AUDCHF

Krosinė pora AUD/CHF formuojasi ties 0,7700. Šis lygis atitinka Fibonači 61,8 išsiplėtimo įrankiu pažymėtą vietą, tiesa paprastai bulių tendencijoje toks taškas laikomas kaip pasipriešinimas, o dabar matome jo, kaip palaikymo lygio, formavimąsi. Tokiu pagrindu, kai grafike besiformuoja vėliavos modelis, tikėtinas tolimesnis bulių impulso tęsimasis – šioje poroje būtent iki 0,78052 pasipriešinimo lygio. Neatmetama galimybė porai kilti ir toliau, tuomet artimiausias pasipriešinimas fiksuojamas ties apvaliuoju 0,8000 kainų lygiu.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x