Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2017-08-15 d.

USDJPY

JAV dolerio ir Japonijos jenos pora atnaujinusi savo buvusias apačias tęsia augimą, taip suformuodama rytinės žvaigždės modelį (angl. Morning star). Kadangi šis apsisukimas matomas ties lokaliu palaikymu, tikėtinas poros tolimesnis kilimas, nors tendencijos linija ir ilgojo periodo – 200 slankiojo vidurkio juosta yra kirsta žemyn. Rytoj švenčiama Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų diena, tačiau nevertėtų praleisti 15:30 Lietuvos laiku skelbiamų JAV statistinių rodiklių. Rytoj bus skelbiami mažmeninių pardavimų rezultatai, kurie iš pirminių prognozių – labai optimistiški. Laukiamas 0,3% – 0,4% ūgtelėjimas, kuris galėtų prisidėti prie laukiamo JAV dolerio augimo. Svarbiausias horizontalus pasipriešinimo lygis šiai porai – 111,71, tačiau keblumų galime sulaukti ir kainai pasiekus apvalųjį 110,00 lygį.

NZDJPY

Japonijos jenos smukimas numatomas ir poroje su Naujosios Zelandijos doleriu. Nuo buvusio augimo ši pora pasiekė Fibonači 61,8 korekciją, kuri sutapo su horizontaliuoju pasipriešinimu – 79,32. Kadangi matomi pirmieji apsisukimo ženklai, tai tikėtinas bulių impulso tęsimasis šioje poroje iki aukščiau esamų pasipriešinimo lygių. Nors artimiausias jų – 80,50, tačiau ši pora rodo nemažai potencialo augimui iki ankstesnių buvusių kainų viršūnių ties 83,71.

Svarbios rytdienos (2017-08-15) ekonominės naujienos:

11:30 Didžiosios Britanijos vartotojų kainų indeksas (angl. CPI). Numatomas augimas iki 2,7%. Nors tai kaip ir geros žinios, tačiau dar spartesnis kainų augimas gali “išmesti” BOE iš komforto zonos ir priversti imtis atitinkamų “gesinimo” darbų.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x