Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Svaras pasuoja prieš 1.3000, rinkos laukia FOMC protokolų

Anglijos svaras trečiadienį išlieka pagrindiniu rinkos taikiniu – atrodo, kad spekuliantai naudojasi tuo, kad susiklosčius tokiai politinei – ekonominei padėčiai, šią valiutą galima bus pardavinėti kiek tik įmanoma, kol Anglijos valdžia nepasakys “gana”.  Beje, žalią šviesą naujiems svaro pardavimams vakar uždegė ne kas kitas, kaip pats Markas Carney (Anglijos banko vadovas), pareikšdamas, kad nacionalinės valiutos kritimas yra būtinas dalykas ekonomikos korekcijai po Brexit.

Jau prasidėjo kalbos, kad greitai turėtų džiaugtis tie turistai, kurie anksčiau negalėjo aplankyti šios didingos šalies, nes turėtų gerokai atpigti kelionės į D. Britaniją. Jei bus taip, kaip kalbėjo Dž. Sorosas ir svaras atpigs prieš JAV dolerį iki $1.15, taip pat ir iki pariteto su euru, tai Britaniją turėtų užplūsti marios turistų. Aritmetika čia paprasta: amerikiečiui, kuris norėjo aplankyti Londoną iki referendumo, bet nusprendė palaukti, kelionė atpigs trečdaliu, jeigu svaras nukris žemiau 1.20!

Šiandien svaras pačiupinėjo 27 figūrą, nukrisdamas iki 1.27941. Tai naujas minimumas už 31 metus. Šiuo metu pora šie tiek koreguojasi, palaikymas dabar yra ties šios dienos minimu 1.27941, pasipriešinimas ties 1.3118 (birželio 27 d. minimumas), 1.3535 (birželio 29 d. minimumas) ir 1.3911 (20 SMA).

Šiandien vakare, 21.00 val. Lietuvos laiku bus publikuojami FOMC protokolai, o 17.00 val ISM indeksas paslaugų sferoje. Anksčiau rinkos dalyviai gana audringai reaguodavo į FOMC protokolus, ypač jei prisimintume dviejų mėnesių atgal istoriją. Tačiau šiuo metu žaidėjai turėtų daug kritiškiau priimti šias naujienas, kadangi dokumentas buvo išėjęs iki Brexit. T.y. jeigu tekstas bus griežtas, dolerio reakcijos gali ir nebūti.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x