Antradienis, 28 gegužės, 2024

Svaro kursas atnaujino 1985 metų minimumus, Goldman Sachs rekomenduoja pirkti rublį

Svaro kursas santykyje su JAV doleriu antradienį atnaujino minimalius lygius nuo 1985 metų, po Anglijos ekonominių ir politinių reikalų pablogėjimo, kuri bando susidoroti su Brexit padariniais. Kai kurie rinkos aiškiai žaidėjai paskubėjo su pelno fiksavimais pardavimuose, atidarytais praėjusią savaitę po Marko Carney pažadų sušvelninti D. Britanijos monetarinę politiką.

Šiandien kalbėjęs Anglijos banko vadovas M. Carney pareiškė, kad D. Britanija įėjo į neužtikrintumo periodą ir rimtą ekonominį persitvarkymą, o taip pat pakartojo, centrinis bankas turi platų priemonių arsenalą, kurios gali būti panaudotos esant būtinumui švelninti monetarinę politiką.

Išėję Markit duomenys taip pat parodė, kad D. Britanijos verslo aktyvumo indeksas sumenko nuo 53,5 iki 52,3 punkto. Analitikai laukė mažesnio kritimo iki 52,7.

Dabar artimiausias GBP/USD palaikymas yra 1.3099 (liepos 5 d. minimumas) ir 1.3000 (psichologinis lygis). Pasipriešinimas 1.3288 (liepos 5 d. maksimumas) ir 1.3339/48 zonoje (liepos 1 ir 4 d. maksimumai), paskui ties 1.3493/1.3500 (birželio 30 d. maksimumas/psichologinis lygis). Rekomenduojami tik pardavimai.


Ekspertai iš Goldman Sachs pelningumo paieškoms siūlo atkreipti dėmesį į besivystančių šalių valiutas. Tuo tarpu, nors svaras kenčia Brexit padarinius ir yra “nuolatinė auka”, bankas didesne problema laiko Kinijos juanio devalvaciją. Pastaruoju metu juanis stipriai pinga santykyje su JAV doleriu:

USD/CNH

USDCNHDaily

Bankas rekomenduoja pirkti tokias valiutas, kaip Rusijos rublis, Indijos rupija, Indonezijos rupija. Goldman Sachs taip pat prognozuoja, kad JAV darbo rinkos ataskaita už birželio mėnesį, kuri bus publikuojama šį penktadienį, parodys augimą iki 210 000 naujų darbo vietų. Tokiu atveju, juanis tęs kritimą toliau.

XAU/USD

Investuotojams bėgant nuo rizikos, toliau brangsta Japonijos jena ir auksas. Pastarasis D1 grafike šiuo metu formuoja nedidelį Pin-baro modelį pagal stirpų trendą į viršų. Tikėtinai, kad bus nauji aukso maksimumai. Kas laiko pirkimus, rekomenduojama laikyti juos toliau.

XAUUSDDaily

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x