Sekmadienis, 23 birželio, 2024

Techninės analizės žvilgsnis į pagrindines valiutų poras 2018-02-26 d.

Sveiki, paskutinė mėnesio savaitė, pasižiūrėkime, kokia situacija pagrindinėse valiutų porose iš techninės analizės pusės.

EURUSD

Valiutų pora EURUSD savaitę baigė ant palaikymo lygio, kiek žemiau 1.2300 ir suformavo modelį Išorinis baras. Žiūrint į grafiką – situacija dviprasmiška: pirma, kadangi trendas į viršų išlaikomas, o palaikymo lygis pakankamai patikimas, greičiausiai, kad pora turėtų pratęsti kilimą į viršų ir pabandyti dar kartą atakuoti 1.2500 maksimumus. Tačiau matomas ir kitas variantas – formuojasi Dvigubos viršūnės modelis, kuris rodo kritimą.

Kokio scenarijaus tikėtis, sunku pasakyti, tačiau žinant, kad JAV doleris pastaruoju metu patiria sunkumus iš fundamentinės pusės, vargu ar Dvigubos viršūnės modelis šiuo metu galėtų pilnai atidirbti.

GBPUSD

Svaras praėjusią savaitę daugiau krito ir konsolidavosi tarp 1.40 ir 1.39 lygių. Pora suformavo Dodži žvakę, o slankieji vidurkiai juda šonu – tai mums rodo, kad pora juda flete. Tolimesnė situacija nėra aiški, viena akivaizdu – kad palaikymo lygis 1.3800 yra pakankamai stiprus, todėl labiau tikėtinas scenarijus yra kilimas į viršų, kuris W1 grafike išlieka stiprus.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY praėjusią savaitę koregavosi, tačiau nuo 107.760 sutiko rimtą pasipriešinimą, nuo kurio pratęsė kritimą ir dabar konsoliduojasi žemiau 107 lygio. Vargu, ar pora sugebės artimiausiu laiku sugrįžti aukščiau 107-108 lygio, taip pat vargu, ar meškos turės pakankamai parako pramušti vasario 16 d. minimumus, kad pratęsti krintantį trendą. Pora yra pakankamai perparduota, todėl labiausiai tikėtina, kad vyks šoninė konsolidacija tarp šių lygių.

AUDUSD

Valiutų pora AUDUSD praėjusią savaitę nesugebėjo antrą kartą pramušti 0.7800 palaikymo lygio, todėl dabar formuoja prekybą plačiame koridoriuje 0.8000-0.7800. Slankieji vidurkiai praktiškai slenka horizontaliai, todėl tikėtina, kad prekyba koridoriuje tęsis artimiausiu metu.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x