Antradienis, 23 balandžio, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-01-13 d.

Trečiadienį ekonominiame kalendoriuje tik keletas svarbių įvykių, tačiau šios naujienos gali turėti didelės įtakos rinkoms. Statistika gali padidinti negatyvias nuotaikas, kurių, atrodo, ir taip yra pakankamai finansiniame pasaulyje.

Azijos sesijos metu bus publikuojama prekybos balanso statistika iš Kinijos už gruodžio mėnesį. Tikimasi eksporto sumažėjimo 8%, po kritimo 6,8% praėjusį mėnesį.

SItuacija su “juoduoju auksu” – (nafta) išlieka itin negatyvi, antradienį Brent firmos nafta  buvo prekiaujama žemiau 31$ už barelį, tačiau vėliau šiek tiek pakilo. Rytoj 17.30 val. JAV bus publikuojama naftos atsargų ir benzino statistika, kur tikėtinas augimas. Jei tai įvyks, nafta rizikuoja pratestuoti naujus minimumus jau rytoj. Taip pat rinkoje sklando gandai, kad OPEK šauks neeilinį posėdį, tuo atveju, jei naftos kaina nukris žemiau 30$.

EUR/USD

EURUSDDaily

Pagrindinė valiutų pora vangiai prekiaujama ties 1.08200 palaikymu. Grafike formuojasi nedidelis Pin-baro modelis. Jei šis lygis bus pramuštas, tai bus puikus signalas pardavimui su TP link 1.0710 ir 1.0558.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras pralūžo žemiau 1.4500 po nedidelės korekcijos. Stimulas pardavimams čia tapo šiandieninė statistika apie pramoninę gamybą. Rytoj svarbių naujienų  dėl svaro nenumatoma, o štai ketvirtadienį vyks Anglijos banko posėdis.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Nors akivaizdaus pagrindo trendo apsisukimui į viršų nėra, naujų pardavimo sandorių patartina vengti.  Ketvirtadienį bus publikuojama Australijos darbo rinkos statistika už gruodį (prognozės – negatyvios).

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,402SekėjaiPatinka
1,810ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x