Antradienis, 23 liepos, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-01-20 d.

Antradienį rinkose buvo pastebima rizikos aktyvų paklausa. Gana keista, tačiau investuotojų apetito grįžimas buvo sukeltas silpnos statistikos iš Kinijos: pagal 2015 metus augimas suletėjo 6,9% (blogiausias rodiklis per 25 metus), todėl rinka tikisi greito ekonomikos stimuliavimo iš Kinijos banko pusės.

EUR/USD

EURUSDDaily

Pagrindinė valiutų pora tęsia konsolidaciją ties kanalo viduriu. Poros volatilumas yra labai sumažėjęs, tačiau tai gali būti laikina. Meškų faktoriumi gali tapti ECB posėdis ketvirtadienį, nors šį kart palūkanų mažinimo nesitikima, Mario Draghi gali investuotojus pamaitinti “balandiškais” komentarais, po kurių EUR/USD gali kristi. Rekomenduojama porą pardavinėti po kanalo pramušimo su artimiausiu TP 1.0710.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svarui tikrai nesiseka, pramuštas 1.4210 palaikymas – nors naujienos iš Anglijos apie šalies infliaciją šiandien buvo tikrai geros, ir svaras pirmąją dienos pusę koregavosi, tai netapo geru vaistu: svarą pribaigė Anglijos banko vadovo Mark Carney žodžiai, kad “dabar ne laikas kalbėti apie palūkanų kėlimą”.

Trečiadienį bus publikuojamas statistikos blokas apie Anglijos darbo rinką. Jei pasitvirtins prognozės dėl darbo užmokesčio lėtėjimo (prognozė +2,1%), D. Britanijos valiuta vėl gali tapti pardavėjų taikiniu. Įsitvirtinimas žemiau 1.4200 bus geras signalas pardavinėti su artimiausiu TP 1.4100.

USD/CAD

USDCADDaily

Keletas žodžių apie kanadietį. Rytoj įvyks Kanados centrinio banko posėdis, kuriame, kaip prognozuojama, palūkanų norma gali būti sumažinta 0,5%. Šiuo metu Kanados ekonomika, be abejo, stokoja papildomo stimuliavimo, kadangi naftos kainos yra katastrofiškai nukritusios, o nafta Kanados ekonomikoje vaidina didelį vaidmenį (kaip ir kitos eksportuojamos žaliavos).

Taip pat grafike matome formuojasi antrasis Pin-baro modelis, atsižvelgiant į tai, rekomenduojami poros pirkimai pagal modelio taisykles arba korekcijoje, nuo 1.4400.

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
saska.j
saska.j
2016-01-19 20:02

Kartais nebus taip, kad GBP/USD ir EUR/GBP veiksniai, ir sukialia EUR/USD kanalą. O CAD kartais padėtis nera panasi kaip ir GBP, nes Kanada kaip ir iš dalies priklauso JK.
Cia mano pastebejimas.

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x