Antradienis, 21 gegužės, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-01-22 d.

Šiandieniniame posėdyje ECB paliko galioti euro palūkanų normą, buvusio 0,05% dydžio. Euras smuktelėjo žemiau 1.0770 sureaguodamas į Mario Draghi komentarus, tačiau didesnio ralio meškos neišvystė ir pora sugrįžo į 1.0820 kanalą atgal. ECB prezidentas pažymėjo, kad po didelio naftos kritimo infliacija euro zonoje gali susilpnėti, todėl reguliatorius yra pasiruošęs daryti naujus žingsnius, tam, kad stimuliuoti kainų augimą.

Po posėdžio, spaudos konferencijoje buvo pasakyta, kad euro palūkanos kurį laiką išliks esamame lygyje ar žemiau.

EUR/USD

EURUSDDaily

Techniškai, EUR/USD vyrauja fletas (šoninis judėjimas), todėl rekomenduojama prekyba tik nuo kanalų ribų, su nedideliais SL ir TP.

Po ECB posėdžio, bankas BNP Paribas rekomenduoja pardavinėti EUR/USD nuo esamų lygių (1.0830) su TP 1.0400. Stop-Loss orderį verta išstatyti 1.1005.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras ima pauzę po ilgojo kritimo ir šiandien formuoja gana gražų Pin-baro modelį. Kadangi modelis prieš trendą, sandoriai rekomenduojami tik agresyviems prekiautojams, su nedideliu SL. Beje, ekonominės naujienos svarui šiandien vėl išėjo į naudą – namų kainų balanso statistika pagal RICS buvo pozityvi, kaip ir laukta.

USD/RUB

USDRUBDaily

Keletą žodžių norėtųsi tarti apie Rusijos rublį, kadangi šį valiuta katastrofiškai krenta – šiandien pasiektas naujas maksimumas: 84 rubliai už 1 dolerį. Procentine išraiška, Rusijos valiuta smuktelėjo -2.60%, o per savaitę -8.95%.

Ekspertai iš Morgal Stanley pažymi, kad rublio palūkanų kėlimas nelabai padeda ir prognozuoja tolimesnį rublio kritimą, kadangi naftos kainų kritimas dar dugno nepasiekė – prognozė yra 20$ už barelį artimiausioje ateityje.

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
as123
as123
2016-01-21 20:12

O kaip USD/CAD galingas trendas, bet siandien ir galingas kritimas..?

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x