Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-07-07 d.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora pakartotinai kyla ir užsitvirtina aukščiau 1,1400 kainų lygio. Nors viršūnė dar nėra atnaujinta, tačiau suaktyvėję buliai tikėtina mėgins siekti aukščiau esamų pasipriešinimo lygių, o artimiausias jų – 1,1620. Rytoj bus skelbiami JAV non-farm payrolls rezultatai, todėl galimas didesnis aktyvumas apie 15:30 Lietuvos laiku. Kadangi pereito mėnesio NFP rezultatai buvo nuviliantys, tai tikimąsi, kad smuktelėjimas bus atstatytas, nes  NFP ataskaita galėtų siekti 175 tūkst. naujų darbo vietų. Optimistiškai prognozuojamas ir vidutinio valandinio uždarbio pokytis, kuris pagal esamą prognozę galėtų kilti 0,3%. Kiek vėliau – 18:00 Lietuvos laiku numatomas ir Fed monetarinės politikos pranešimas, todėl net ir po NFP galimas didesnis volatilumas rinkose. Taigi JAV fundamentas atrodo pakankamai stiprus ir matoma tendencija galėtų būti pristabdyta išėjusių neblogų JAV ekonominių naujienų.

USDJPY

JAV dolerio ir Japonijos jenos pora vaizduoja galimą smukimo tašką, kai besiformuojančios doji žvakės sutampa su simetriško trikampio briauna. Jeigu būtų paskelbtos palankios JAV ekonominės naujienos, tai šis matomas lokalus pasipriešinimas būtų sulaužytas ir pora tikėtina pajudėtų link aukščiau esamo 115.40 pasipriešinimo, tačiau šiuo metu besiformuojančios žvakės rodo didesnę tikimybę poros kritimui link žemiau esamo 111.70 palaikymo lygio.

GBPCHF

Svaro ir Šveicarijos franko pora panašiai kaip ir USD/JPY formuoja doji tipo žvakes kurios remiasi į slankųjį vidurkį. Tai 200 periodų paprastasis vidurkis (pažymėtas geltona juosta). Laukiamas matomos meškų bangos prasitęsimas ateinančiomis dienomis link žemiau esančio 1,2234 palaikymo lygio. Rytoj šiai porai svarbios naujienos 11:30 – JK gamybos mėnesiniai rezultatai, kurie prognozuojami optimistiškai ir gali kilti 0,5%. Be šio statistinio rodiklio sulauksime ir BOE vadovo kalbos 16:00 valandą, todėl šiuo metu galimas didesnis aktyvumas rinkose su svaru.

Rytoj (2017-07-07) bus skelbiami ir Kanados darbo rinkos rezultatai. 15:30 Lietuvos laiku skelbiamai ataskaitai numatomas įdarbinimo augimas, tačiau tik 11,4 tūkst. Nors tai nėra labai geras rezultatas tačiau pakankamas tam, kad šalies nedarbo lygis išsilaikytų ties 6,6% riba.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x