Antradienis, 21 gegužės, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, birželio 21 d.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora – EUR/USD šiandien nedemonstruoja ženklaus judėjimo ir suformuoja nedidelę žvakę, kuri gali būti identifikuojama kaip doji. Nesėkmingas augimas poroje  yra spaudžiamas meškų rinkos atstovų, dėl santykinai stiprėjantis JAV doleris tikėtina tęs žemesnių palaikymo lygių siekimą. Artimiausias svarbesnis palaikymo lygis šiai porai – 1,1000. Rytoj be JAV naftos inventorizacijos nesulauksime svarbesnių ekonominių įvykių, todėl tikėtinas mažesnis volatilumas poroje ir ateinantį trečiadienį.

USDCAD

JAV dolerio ir Kanados dolerio pora patvirtina tikėtiną JAV dolerio stiprėjo hipotezę po to kai pora pasiekusi 1,3223 palaikymo lygį pora atšoka ir demonstruoja didžiulį bulių rinkos dalyvių aktyvumą. Taigi nors ir pora jau prasilaužė ir krito žemiau kylančio kanalo ribų, tačiau su nemaža tikimybe tikėtinas valiutų poros sugrįžimas iki kanalo ribų. Pagrindinis pasipriešinimo lygis, kuris yra kaip tikslas šiai porai – 1,3600 esantis pasipriešinimas. Kontrargumentas šiai judėjimo krypčiai aiškiai matomas slankiųjų vidurkių EMA (2;21) išsiskyrimas, tačiau atsiliekantis indikatorius tikėtina parodys pasikeitusią situaciją tik tuomet, kai jau svarstyti apie pirkimus gali būti vėlu.

AUDCHF

Australijos dolerio ir Šveicarijos franko pora formuoja doji tipo žvakes ties 38,2 Fibonači korekciniu lygiu. Nors norėtųsi sulaukti aukščiau esamo 50,0 Fibonači lygio, kuris sutampa su 0,7473 pasipriešinimu, tačiau formuojami kainos modeliai nurodo tikėtiną kritimą nuo esamo kainos lygio. Taigi numatoma kritimo tendencija link 0,7242 kainų palaikymo lygio, tačiau galimas ir aukštesnio pasipriešinimo testavimas prieš pasiekiant šį lygį, o jeigu visi pora kiltų dar aukščiau šis tikėtinas kritimo judesys žlugtų.

Rytoj (2017-06-21) numatomos svarbios ekonominės naujienos

12 nakties (2017-06-22 dienos pradžioje) Lietuvos laiku Naujosios Zelandijos rezervinio banko palūkanų normų skelbimas ( numatoma, kad paliks galioti esamas 1,25% dydis) ir monetarinės politikos pranešimas.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x