Pirmadienis, 15 liepos, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 18 d.

JAV doleris antradienį labai vangiai sureagavo į geras ekonomines naujienas iš JAV. Vartotojų kainų indeksas viršijo lūkesčius išaugdamas 0,4%, taip pat geresni buvo ir pramonės produkcijos rodikliai, tačiau prastesnė statybos leidimų statistika. Iš pradžių JAV valiuta pakilo, vėliau nukrito.

Šią savaitę įvykių centre bus Didžiojo septyneto finansų ministrų susitikimas Japonijoje. Gali būti, kad po susitikimo ryžtingesnių veiksmų imsis Japonijos ir kiti centriniai bankai. Nežiūrint to, pagrindine tema rinkoje išlieka tolimesnis FRS palūkanų kėlimas.

Rytoj atkreiptinas dėmesys į JAV naftos atsargų statistiką 17.30 val., taip pat FOMC susirinkimas 21.00 val.

EUR/USD

EURUSDDaily

Valiutų pora EUR/USD demonstruoja mažą volatilumą ir buliai bando išsilaikyti virš palaikymo lygio 1.1320 ir sugrįžti į koridorių. Slankieji vidurkiai rodo fleto būseną. Keista, bet gera statistika iš JAV nesuviliojo pardavėjų, todėl tai geras signalas eurui.

Rytoj eurui svarbios naujienos bus 10.00 val. – nemonetarinis ECB posėdis ir 12.00 val. vartotojų kainų indeksas (prognozė neutrali).

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaras antradienį brangsta ne tik prieš dolerį 0.4%, bet ir prieš eurą 0,5%, po to, kai paskutinė apklausa, atlikta organizacijos ORB kartu su laikraščiu The Telegraph parodė, kad 55% britų pasisako už tai, kad šalis išliktų Europos Sąjungoje ir tik 40% norėtų palikti ES. Referendumas šiam klausimui numatytas birželio 23 d.

Techniškai, pora turi potencialo judėti link pasipriešinimo 1.46200, pažiūrėsime, ar buliams užteks jėgų. Rytoj naujienų iš Anglijos nėra.

USD/CAD ir Nafta

USDCADDaily

Valiutų pora USD/CAD šiuo metu laikosi ties 1.2900, aukščiau palaikymo lygio 1.2860. Ši pora sinchroniškai prekiaujama kartu nafta – po to, kai nafta pasiekė 48.42, USD/CAD pasiekė 1.30. Naftos grafike buliai atrodo pakankamai optimistiškai ir jų dėmesys dabar nukreiptas į 49.55-51.07 zoną, kur yra bulių kanalo viršūnė ir 55 slankusis vidurkis. Dieniniai osciliatoriai taip pat rodo tikėtiną tolimesnį naftos augimą.

brent20160517

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x