Antradienis, 23 liepos, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 26 d.

JAV doleris trečiadienį brangsta dėl geros statistikos ir padidėjusios tikimybės, kad FRS didins palūkanų normas šių metų vasaros mėnesiais ir jo indeksas jau pasiekė dviejų mėnesių maksimumą. JAV prekių prekybos balansas šiandien išėjo geresnis nei laukta, taip pat prognozes viršijo ir namų kainų indeksas.

Analitikai pažymi, kad investuotojai dabar nelabai yra linkę rizikuoti, kadangi laukia naujų signalų iš JAV reguliatoriaus dėl tolimesnės monetarinės politikos. Šiuo metu rinkos dalyviai pakėlė šansus, kad palūkanų norma bus pakelta birželio mėnesį iki 34% ir liepą iki 54%.

Rytoj atkreiptinas dėmesys į pradines paraiškas dėl bedarbystės – (prognozė teigiama) ir ilgalaikio vartojimo prekių užsakymus (prognozė neigiama).

Euras kiek įmanomai priešinasi didesniam kritimui prieš dolerį ir šiek tiek paaugo prieš jeną. Toks euro pozityvumas buvo sukeltas dėl euro zonos finansų ministrų susitikimo, kuriame buvo pasiektas progresyvus susitarimas dėl Graikijos gelbėjimo plano, kuriame šaliai buvo išskirta 10,3 milijardo eurų parama, kaip atsakas į laiku Graikijos vykdomas reformas.

Valiutų pora EUR/USD laikosi ties 10 mėnesių minimumais 1.1147 ir spaudimas eurui išlieka didelis. Eurui taip pat šiandien gelbėjo geros vidutinės reikšmės naujienos iš Vokietijos – IFO verslo aplinka ir vertinimas viršijo prognozes.

EURUSDDaily

Grafike stiprus trendas žemyn, pora įsitvirtino žemiau 100 slankiojo vidurkio ir meškų taikinys tapo dabar 1.1100 lygis.  Rekomenduojama ieškoti progų pardavimams žemesniuose laiko intervaluose. Rytoj svarbių naujienų euro zonoje nenumatyta.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Tuo tarpu svaras trečiadienį auga 0,3% santykyje su doleriu ir euru, kadangi paskutiniai visuomenės apklausų rezultatai rodo tai, kad vis daugiau britų yra linkę, kad šalis išliktų Europos Sąjungoje.

GBP/USD arteja prie geguzės pradžio piko 1.47688, pažiūrėsime, ar buliams užteks jėgų pramušti šį pasipriešinimą. Visus šansus svaras tai padaryti turi, rytoj numatyta Anglijos BVP statistika, prognozė yra neutrali, jei statistika reikalų nesugadins, gali būti, kad greitu metu pamatysime naujus maksimumus 1.4900-1.5000.

USD/JPY

USDJPYDaily

Valiutų poroje USD/JPY buliai nepasiduoda ir bando atitirbti vakar suformuotą Vidinio baro modelį nuo 109.40 atramos. Gali būti, kad pora tęs judėjimą į viršų toliau.  Sekantis pasipriešinimas yra 111.20 ir 112.30. Rytoj svarbių naujienų iš Japonijos nėra.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Australijos doleris demonstruoja stirpų meškų trendą ir meškų spaudimas čia tik didėja – W1 grafike slankieji vidurkiai persikirto į krintančio trendo pusę, todėl gali būti, kad kritimas tęsis. Strategai iš National Australia Bank laukia kainų žemiau 0.7000 figūros ir metų minimumo pramušimo 0.6826.

3 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas
Tomas
2016-05-25 20:27

Kazkokia vangi rinka…

Acela
Acela
2016-05-25 21:05
Atsakyti į  Tomas

Ir ka tuo NOREJAI pasakyti???

Tomas
Tomas
2016-05-26 18:42
Atsakyti į  Acela

Kad labai daug DVIPUSIO, SUNKIAI NUSPEJAMO judejimo

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

3
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x