Antradienis, 28 gegužės, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, gegužės 6 d.

Ketvirtadienį JAV doleris jaučiasi pakankamai gerai, prieš daugelį valiutų porų korekcija tęsiasi, kuriai net nesutrukdė kiek mišrios naujienos iš JAV. Pradinės paraiškos bedarbystei buvo prastos: 274 tūkst. prieš prognozuotus 260 tūkst., tačiau esamos paraišjkos viršijo lūkesčius, 2.121M prieš 2.133M.

Paskutiniai duomenys iš JAV liudija, kad išaugo aktyvumas paslaugų sferoje, kuri sukėlė padidėjęs naujų užsakymų skaičius ir užimtumas, o tai leidžia tikėtis geresnio BVP rodiklio antrajame ketvirtyje.

Rytoj, penktadienį 15.30 val. Nonfarm Payrolls – oficiali JAV darbo vietų ne ūkio sektoriuje statistika ir bedarbystės lygis (Unemployment Rate). Šios naujienos paprastai sukelia ypatingai didelius judėjimus valiutų porose su JAV doleriu, todėl būkite atsargūs, jei esate konservatyvus prekiautojas, geriau tokiais penktadieniais neprekiauti. Planuojamas darbo vietų kiekis yra 200 tūkst., (praėjusį mėnesį buvo 215 tūkst.), o bedarbystės lygis 5%.

Taip pat Brent markės nafta šiandien demonstruoja didesnį nei 3% kilimą, koreguodamasi po 3 dienų kritimo. Pagrindiniu šio kilimo draiveriu tapo naujiena apie tai, kad JAV pramonė suletėjo iki 8 mėnesių minimumų.

EUR/USD

EURUSDDaily

Kaip vakar rašėme, EUR/USD korekcija nesibaigė ties1.1460 palaikymo lygiu ir šiandien pora nukrito dar virš 80 punktų, vis toldama nuo šią savaitę naujai pasiekto piko 1.1615. Kadangi jaučiamas didesnis meškų entuziazmas, galima tikėtis tolimesnio kritimo iki 1.1320, kur atrama yra rimtesnė, tačiau daug kas priklausys nuo rytoj publikuojamos darbo rinkos statistikos iš JAV.

USD/JPY

USDJPYDaily

Japonijos jena taip pat tolsta nuo 150.55 maksimumų, pasiektų antradienį ir šiuo metu jau susikoregavo beveik dviem figūromis aukščiau 107.30. Buliams bus būtina pramušti pasipriešinimą 107.80, ir jei bandymas nepavyks, tikėtini nauji pardavimai nuo šio lygio.

USD/CAD

USDCADDaily

Įdomi situacija Kanados dolerio grafike. Po ilgalaikio poros kritimo matome bandymą persilaužti į kitą pusę. Tai signalizuoja besiformuojantis D1 grafike Pin-baro modelis, esantis ant 1.2862 lygio, taip pat slankieji vidurkiai, kurie ruošiasi persikirtimui į bulių pusę.


 

Dėmesio! Visus kviečiu dalyvauti konkurse “Degantys doleriai“, kur prekiaujant demo sąskaitoje galima laimėti vertingus piniginius prizus ir dovanas. Dalyvių registracija vyksta iki gegužės 8 d. (sekmadienio).

Pereiti prie registracijos

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x