Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Valiutų judėjimo apžvalga ir prognozė rytdienai, lapkričio 2 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime šiandienos rinką ir įdomesnes valiutų poras. Šiandien stiprėjantis Šveicarijos frankas parodo, kad rinkoje dominuoja nežinomybė ir baimė dėl ateities, kurią net šiandien patvirtino Kanados Banko vadovo kalba, pavadinimu (angl. 25 Years of Inflation Targets: Certainty for Uncertain Times), rinka priėmė šią kalbą kaip baimės dėl ateities simbolį. Baimę kelia ne tik infliacijos keliamų tikslų įgyvendinimo sėkmė, tačiau ir artėjantys JAV prezidentiniai rinkimai, kurie iš esmės savo jėga prilygsta Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES referendumui. Matome ne tik Šveicarijos franko augimą, tačiau tokių saugių investicijų, kaip aukso, kainų lygio augimą. Suprantama investuotojai nori savo turimą turtą iškeisti į saugesnius instrumentus, kurie padėtų išlaikyti sukaupto kapitalo vertę, todėl šią savaitę turėtume ir toliau matyti šių “prieglobsčio” instrumentų paklausos augimą.

EUR/CHF

Euro ir Šveicarijos franko poroje matome prasilaužimą iš esamo šoninio judėjimo tarp 1,0990 ir 1,0790 kainų į apačią ir esant tokiai situacijai rinkoje, tikėtinas ir tolimesnis kritimas, kuris galėtų pasiekti žemiau esamą 1,0618 kainų palaikymo lygį. Šį judėjimą parodo ir naudojami slankieji vidurkiai, kurių kryptis – krentanti.

USDCHF

Stipriausias Šveicarijos franko vertės augimas matomas USD/CHF poroje, patvirtinantis ankščiau išsakytas mintis dėl investuotojų sentimento. Krentančią porą galėtų sulaiktyti stiprus 0,9637 kainų palaikymo lygis, link kurio šiuo metu vystosi kaina.

usdchf20161101Rytoj 2016-11-02 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

02:30 Australijos statybos leidimų mėnesiniai rodikliai. Prognozės pesimistinės, numatomas 2,8% susitraukimas.

04:00 Naujosios Zelandijos infliacijos ketvirčio rezultatai.

10:55 Vokietijos darbo rinkos ataskaita. Numatoma išliks panašiame lygije, tačiau prognozuojama, kad rezultatai gerėjantys ir nedarbas sumažės 1 tūkstančiu.

11:30 Didžiosios Britanijos statybų sektoriaus vadybininkų užsakymų indeksas. Prognozėse augimas iki 51,9 (indekso 50,0 reikšmė rodo nepakitusią situaciją rinkoje).

14:15 Išankstinė Non-Farm įdarbinimo ataskaita, parodanti pokyčius darbo rinkoje. Prognozės optimistinės, numatomas įdarbinimo augimas iki 166 tūkstančio žmonių nuo buvusios paskutinės faktinės ataskaitos reikšmės – 154 tūkstančių.

16:30 JAV žaliavinės naftos inventorizacija. Matomas ryškus naftos produktų kainų mažėjimas. Žaliavinė nafta buvo pasiekusi savo aukščiausią tašką spalio 19 dieną ir tuo metu buvo įvertinama 51,60 dolerio už barelį kaina, tačiau nuo to laiko kaina neatsigręždama krenta ir jau siekia 46,40 dolerio už barelį. Nors naftos inventorizacijos duomenys palankūs kainų augimui t.y. naftos atsargos mažėjančios, tačiau naftos kainos šis rodiklis nepriverčia kilti.

20:00 FOMC pranešimas, kuriame bus tvirtinamos palūkanų normos. Numatoma, kad paliks galioti esama 0,5% norma su 92.8% tikimybe, o augimo iki 0,75% normos tikimybė tėra 7,2%. Panagrinėjus ir gruodžio tikimybę, matomas gana stipriai sumažėjęs optimizmas pasiekti 0,75% palūkanų normą.

Gruodžio 14 dienos FED skelbiamų palūkanų normų prognozė.

tikimybe20161101

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x