Antradienis, 28 gegužės, 2024

Valiutų rinkos apžvalga 2016-11-24 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime įdomesnes valiutų poras.

GBPUSD

Kaip ir buvo tikėtasi GBP/USD poroje šiandien pakilo volatilumas preliminaraus biudžeto skelbimo metu ir privertė dienos prekybininkus pasijusti tarsi “Amerikietiškuose kalneliuose”. Nors po paskelbtų biudžeto prognozių įvyko staigus augimas poroje, tačiau, kaip greitai kilusi, taip pat greitai krito pora į buvusį kainų lygį. Tai ne vienintelis svaro paskatinimas šiandien, BOE monetarinės politikos komiteto (angl. MPC) narė K. Forbes išreiškė savo nuomonę, esą “Brexit nežinia sukėlė daug mažesnį pasipriešinimą Didžiosios Britanijos ekonominiam augimui nei buvo manyta, tačiau nežinia galėtų staigiai išaugti Britanijai pradėjus oficialias kalbas dėl EU palikimo ir tai galimai paveiktų investicijas, darbo užmokesčio bei našumo rezultatus ir Brexito efektai išryškėtų po ilgesnio laikotarpio”. K. Forbes mano, kad Centrinis Bankas neturėtų naudoti nežinios, kaip pasiteisinimo nepriimti monetarinių sprendimų ir BOE turėtų siekti pažaboti nežinią, nors paskutiniųjų MPC susitikimų metu buvo pasiektas rekordas, kai užfiksuota vidutiniškai 15 pasisakymų per vieną susirinkimą, kuriose įvardijama “nežinia”. Taigi esant tokiai situacijai labiausiai tikėtinas poros kritimas link 1,2100 kainų palaikymo lygio.

EURUSD

Pagrindinėje valiutų poroje matome meškų atkaklumą siekiant žemesnio kainų lygio. Šiuo metu 1,0565 kainų palaikymo lygis sulaiko kainą nuo kritimo, tačiau didėjanti JAV dolerio vertė tikimąsi tęs meškų judėjimą ir toliau, ko pasekoje pora galėtų siekti žemiau esančio 1,0400 kainų palaikymo lygio. Rytoj skelbiamas Vokietijos IFO verslo klimato rodiklis galėtų paskatinti porą kiek kilti, pagal esamas optimistines prognozės ir išėjusius gerus Vokietijos vadybininkų užsakymų indekso rezultatus (angl. PMI), tačiau įėjimai į rinką prieš trendą, tikintis palankios naujienos, dažniausiai nebūna vaisingi.

eurusd-m-d120161123

USDJPY

JAV dolerio ir Japonijos jenos poroje matome įveiktą 111,55 kainų pasipriešinimo lygį ir tikėtiną augimą link artimiausio pasirpiešinimo poroje – 114,12. Poros augimą patvirtina ir naudojami ekponentiniai slankieji vidurkiai (EMA 8,21).

usdjpy20161123Rytoj 2016-11-24 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

11:00 Vokietijos IFO verslo klimato indeksas. Prognozės optimistinės, tikimąsi sulaukti 110,6 indekso reikšmės, kas yra labai tikėtina, žinant išėjusias paskutines Vokietijos PMI ataskaitos rezultatus, viršijusius numatytas prognozes.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nierka
Nierka
2016-11-23 19:53

USD/JPY atsoko nuo apvalaus lygio 113,000 ar didele reiksme jis turi poros kilimui?

Doni
Doni
2016-11-23 20:47
Atsakyti į  Nierka

Sveikas, na 2004 metais buvo rimtesnis pasipriešinimas, o toliau nagrinėjant nelabai matosi, kodėl ties juo turėtų sustoti. Gana aštrus kilimas buvo, tikriausiai prekiautojai nori uždaryti savo pelningas pozicijas ir įvyksta korekcija. Panagrinėjau ir intraday analizes ir tokio pasipriešinimo lygio kaip 113,00 nematau.

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x