Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Valiutų rinkos apžvalga 2017-10-04

EURGBP

Euro ir svaro pora atšokdama nuo 61,8 Fibonači korekcinio lygio (buvusios bulių bangos) patvirtina bulių impulso atsinaujinimą. Šiuo metu testuojamas 0,8860 pasipriešinimas, kurį kirtusi pora tikėtina pajudės link aukščiau esamų 0,9000 bei 0,9120 lygių. Taigi pagrindiniai kainų tikslai lyginant su ankstesne apžvalga (nuoroda) nepakitę. Fundamentinę įtaką šios poros kryptingumui iš Didžiosios Britanijos pusės rytoj turės 11:30 Lietuvos laiku skelbiami JK paslaugų sektoriaus PMI rodikliai. Bet didelio pokyčio nenumatoma, todėl prognozės beveik neutralios – 53,3 lyginant su prieš tai buvusia indekso reikšme (53,2).

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora pamažu vis krenta. Šiandien nematėme didelio aktyvumo euro ir JAV dolerio poroje, tačiau rytoj tai pasikeis. Antroje dienos pusėje nuo 15:15 valandos numatomas svarbių įvykių antplūdis, kuris tęsis iki pat dienos uždarymo. Pirmiausia 15:15 sulauksime JAV ADP (automatizuotu metodu apskaičiuotų) Non-Farm įdarbinimo pokyčių. Pirminė prognozė šiems rodikliams – pesimistinė, nes galimas viso labo tik 151 tūkst. naujų darbuotojų įdarbinimo rezultatas, kuris atrodo gana kukliai žvelgiant į prieš tai buvusius rezultatus. Kiek vėliau – 17:00 numatomas JAV ISM ne gamybos PMI rezultato paskelbimas. Indekso reikšmė galėtų kilstelti iki 55,5 nuo prieš tai užfiksuoto indekso rezultato (55,3). Visgi svarbiausios naujienos paliekamos pabaigai, o būtent ECB ir Fed vadovų kalbos. Pirmasis jau 20:15 pasisakys ECB prezidentas M. Draghi, o kiek vėliau – 22:15 ir Fed vadovė J. Yellen. Sugrįžtant prie fundamentinio pranašumo įvertinimo, tai esminę kryptį nulems Centrinių Bankų vadovų pasisakymai, nes iš JAV ekonominių rodiklių vienareikšmiško pranašumo prieš eurą nėra.

Žvelgiant iš techninės pusės po suformuotos viršūnės bei kirsto 1,1850 palaikymo labiau tikėtinas tolimesnis poros koregavimasis, kurį pristabdyti galėtų žemiau esantis 1,1644. Toks ir yra kainų tikslas trumpalaikėje pagrindinės valiutų poros perspektyvoje.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x