Antradienis, 28 gegužės, 2024

Valiutų rinkos apžvalga pagal Price Action 2015-02-16 d.

Sveiki, visus su artėjančia švente! Nors vasario 16 d. Lietuvoje yra išeiginė diena (Lietuvos valstybės atkūrimo diena), tačiau Forex rinka dirbs, ir mes pradedame naująją prekybos savaitę ir pažiūrėkime, ko galime iš jos tikėtis.

EUR/USD

EURUSDDaily

Populiariausia valiutų prekybos pora nerodo didelio aktyvumo ir atsargiai prekiaujama kanale 1.14848-1.12731. Iš paskutinių žvakių (mažos, į Dodži panašios žvakės) galima daryti išvadą, kad poros nenorima leisti nei žemyn, nei aukštyn. Gali būti, kad laukiama žinių dėl Graikijos likimo ES, kurios turėtų spręstis šią savaitę. Sandoriams su šia pora rekomenduojama palaukti aiškesnės situacijos ir Price Action modelių.

AUD/CAD

AUDCADDaily

Australijos doleris pinga prieš Kanados dolerį ir penktadienį pora suformavo modelį Pin-baras. Šis Pin-baras turi du atspirties taškus – tai pasipriešinimas 0.97170 ir 8 dienų slankusis vidurkis (raudona storesnė linija). Trendas modeliui taip pat palankus, nes nuo sausio 22 d. vyrauja krintantis trendas. Vienintelė kliūtis modeliui – palaikymo linija, einanti 0.95845, nuo kurios kaina gali atšokti. Sandorius rekomenduojama atidaryti pagal modelio taisykles.

 AUD/NZD

AUDNZDDaily

Australijos doleris toliau pinga prieš Naujosios Zelandijos dolerį ir ši pora suformavo Pin-barą. Pats Pin-baras labai gražus ir taisyklingas, einantis pagal trendą, turintis šiokį tokį atsispyrimą nuo 1.04296 pasipriešinimo, tačiau pardavimo sandoris būtų rizikingas –  pirma, Pin-baro pradžia įsirėmusi į 1.04000 apvalųjį lygį, kitas dalykas – labai netoli 1997 metų minimumas 1.03000 (jei įsijungsite mėnesinį laiko intervalą, matysite). Pardavimo sandorius rekomenduojama atidaryti su nedideliu stopu.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x