Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Žvilgsnis į Forex rinką 2018-02-13 d.

Naujoji prekybos savaitė prasidėjo labai ramiai. Azijos naujienų kalendorius pirmadienį tuščias, (Japonijoje vyksta šventės), Amerikos ir Europos naujienų taip pat nedaug, todėl rinkos dalyviai gali šiek tiek atsipūsti.

Pora EUR/USD prekiaujama ties 1.2260/70 zona, susikoregavusi po nesėkmingo bulių bandymo atakuoti 1.2300 lygį. Slankieji vidurkiai rodo šoninį judėjimą, todėl, greičiausiai, artimiausias dienas konsolidacija išliks, kol neatsiras naujų draiverių kainai.

GBPUSD

Svaras pirmadienį taip pat patiria spaudimą, pora vos ne vos laikosi aukščiau 1.3800 lygio. Atkreiptinas dėmesys, kad dieniniame grafike slankieji vidurkiai praktiškai persikirto į meškų pusę – tai nekoks signalas norintiems pirkti svarą.

Fundamentiniai faktoriai taip pat neguodžia – sumažėjo tikimybė, kad Anglijos bankas kels palūkanas dėl padidėjusių nuogąstavimų dėl Brexit. Šiam momentui palūkanų didinimo tikimybė gegužės mėnesį sudaro maždaug 61% prieš 70%, kai tik buvo publikuotas centrinio banko pareiškimas praėjusį ketvirtadienį. Prie šios tikimybės mažėjimo prisidėjo nevienareikšmė D. Britanijos statistika ir Anglijos banko vyriausiojo ekonomisto pareiškimai, kad bankas “neskubės” su palūkanomis.

Rytoj dėmesio centre rinkos žaidėjų lauks Anglijos infliacijos duomenys, kurie pagal prognozes turi atspindėti CPI augimo tempo sumažėjimą iki 2,9%.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x