Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Analitinė Forex rinkos apžvalga rytdienai, birželio 1 d.

Antradienį atsinaujino JAV ir D. Britanijos rinkų aikštelės ir šiandien buvo keletas svarbių publikacijų iš JAV ir Europos.  Bedarbystės lygis ES nepasikeitė, išliko ties 10,2%, o Vokietijoje net pagerėjo iki 6,1%. Vartotojų kainų indeksas irgi išliko toks pats.

JAV pagerėjo asmeninių išlaidų rodiklis ir namų kainų indeksai pagal S&P. Tačiau vartotojų pasitikėjimas 17.00 val. išėjo prastesnis nei laukta: 92,6 prieš 96, tačiau šį naujiena iššaukė dolerio pirkimus.

Iš esmės, per gegužės mėnesį JAV doleris pademonstravo rekordinį augimą. Pagal Bloomberg duomenis, vidutinis dolerio kursas nuo mėnesio pradžios išaugo  3,6% – paskutinį kartą toks ženklus augimas buvo 2014 m. rugsėjo mėnesį, kai JAV vaiuta brango 4%.

Rytoj taip pat mūsų laukia nemažai statistikos: PMI pramoniniai indeksai iš Europos ir JAV, verslo aplinka iš ISM, taip pat FED “smėlio” knyga, kur parodoma einamoji JAV ekonomikos situacija.

Valiutų pora EUR/USD antradienį prekiaujama negatyviai, buliams didesnės korekcijos išvystyti nepavyko, ir pora šiuo metu prekiaujama žemiau 1.1150 pasipriešinimo. Tikėtina, kad pora vėl artės prie 200 dienų slankiojo vidurkio linijosir apvalaus lygio 1.1100. Šio lygio pramušimas reikš didelį praradimą meškoms ir tikėtiną kritimą toliau, link 1.1040.

USD/JPY

Japonijos jena šiandien gauna palaikymą dėl fundamentikos: bedarbystės lygis nepasikeitė 3,2%, tačiau pagerėjo bendra namų ūkio išlaidų statistika ir pramoninė gamyba.

USDJPYDaily

Techniškai, valiutų poros USD/JPY koreguojasi žemiau pasipriešinimo lygio 111.10 ir grafike formuojasi Vidinis baras, pagal trendą į viršų. Tikėtina, kad pora po korekcijos tęs judėjimą į viršų.

GBP/USD

GBPUSDDaily

GBP/USD šiandien priminė, kad yra labai volatili valiutų pora, praktiškai judėjimas buvo į abi puses ir grafike formuojasi didelė Išorinio baro formacija.  Sunku pasakyti, ar judėjimas žemyn tęsis, artimiausias palaikymas matomas 1.4510/00. Bendras trendas į viršų išlieka, po korekcijos tikėtinas judėjimas toliau pagal trendą.

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x