Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Analitinė Forex rinkos apžvalga rytdienai, birželio 10 d.

Ketvirtadienį JAV doleris džiugina savo pirkėjus ir koreguojasi dėl sąlyginai geros statistikos iš JAV – paraiškos dėl bedarbystės pašalpų išėjo geresnės nei laukta: 264 tūks. prieš 270 tūkst. Trumpalaikėje perspektyvoje USD atrodo geriau, indeksas pakilo link 94 punktų.

Rytoj labai svarbių naujinų nebus, atkreiptinas dėmesys į Reuters ir Mičigano universiteto rengiamą vartotojų pasitikėjimo indeksą – prognozė negatyvesnė JAV valiutai.

Be to, rinkoje kalbama, kad ECB vakar nupirko labai rizikingų instrumentų, turinčių viso labo vienos agentūros įvertinimą. Tokių pirkimų idėja tokia, kad ECB nori pademonstruoti ryžtą padaryti viską, kas įmanoma dėl ekonomikos atsistatymo ES regionuose. Tačiau, matomai, ne visi investuotojai taip mano.

Kalbant apie valiutų porą EUR/USD, Azijos sesijos metu pora pasiekė 1.1420, po ko pradėjo smarkiai kristi žemyn. Techniškai, D1 grafike formuojasi meškų Išorinis baras, kuris rodo, kad kritimas galėtų tęstis. Tačiau mažai tikėtina, kad pora tęs judėjimą žemyn, kadangi trendas kol kas išlieka į viršų, todėl pora turi visus šansus sugįžti prie nesenų maksimumų.

Kai kurie mano kitaip – bankas Scotiabank laikosi meškų pozicijos su EUR/USD ir mano, kad JAV ekonomikos augimas yra daug greitesnis nei Europos, taip pat monetarinės politikos griežtinimas JAV šiais metais suteiks palaikymo JAV valiutai.

USD/JPY

USDJPYDaily

JAV dolerio šiandieninė korekcija neveikia tik valiutų poros USD/JPY, kuri prekiaujama labai gražiai techninės analizės prasme, po korekcijos nuo 107.80 pora sėkmingai nukeliavo link 106 palaikymo zonos. Gali būti, kad meškos bandys testuoti šį palaikymą.

Bankas BNP Paribas peržiūrėjo savo prognozes ir dabar su ne mažesne kaip 50% tikimybe mano, kad Japonijos bankas gali imtis stimuliavimo priemonių sekančią savaitę vyksiančiame posėdyje. Ypač, jeigu JAV ekonomikos rodikliai bus prasti ir investuotojų apetitas rizikai bus mažesnis, Japonijos bankas gali turėti rimto pagrindo įsikišti.

4 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dainius
Dainius
2016-06-09 17:54

man idomu kas cia dejosi sianakt su NZD porom. nauja diena atsidare su dideliu gepu visose porose. dar idomu kodel pas mane TP suveike ten kur as buvau nustates o ne ten kur kaina buvo po gapo prasokusi mano TP apie 100punktu tolyn. ar cia to gepo nebuvo tik pas mane grafikuose taip rodo?? pvz mano Sell EUR/NZD TP buvo 1.61098 o nauja zvake atsidare po gepo 1.60170.

Dainius
Dainius
2016-06-09 18:16
Atsakyti į  Mykolas

o kaip del to TP suveikimo? as maniau kad TP ar SL po gepo suveikia pagal esama rinkos kaina o ne pagal nustatyta mano TP/SL?

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

4
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x