Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024

Analitinė Forex rinkos apžvalga rytdienai, birželio 8 d.

Nors JAV doleris labai laukė palaikymo iš JAV Fedrezervo vadovės Janet Yellen, labai didelės konkretikos nebuvo. Kiti FRS atstovai pripažįsta, kad JAV ekonomika yra netoli taip vadinamo, “visiško užimtumo”, vadinasi, greitu metu infliacija gali pradėti augimą savaime. Artimiausiu metu, bus padidintas dėmesys JAV infliaciniams rodikliams, kadangi net ir esant silpnam darbo užimtumo augimui, jeigu kainų augimas atkreips į save dėmesį, reguliatorius negaišuos su palūkanų kėlimu.

Vakar savo kalboje FRS vadovė Janet Yellen išlaikė santykinį optimizmą dėl JAV ekonomikos, pakartodama, kad reguliatorius planuoja kelti palūkanų normas. Žinoma, ji nepatikslino, kada tai galėtų įvykti, tačiau gegužę skelbtus darbo rinkos duomenis pavadino “nuviliančiais”. “Aš kaip ir anksčiau manau, kad bus tikslinga po truputį mažinti monetarinį stimuliavimą su sąlyga, kad situacija darbo rinkoje tęs gerėjimą, o infliacija tęs kilimą link 2% ribos” – sakė FRS vadovė.

Analitikai (BNP Paribas) iš šios FRS vadovės kalbos daro išvadą, kad palūkanos birželio mėnesį tiksliai nebus keliamos, o liepą – sunkiai tikėtinai.

Dabar visas rinkos dėmesys bus naujienoms iš JAV, tačiau šią savaitę svarbių naujienų nebus, tik kitos savaitės antradienį bus laukiama mažmeninių pardavimų statistikos už gegužę.

Valiutų pora EUR/USD tęsia konsolidaciją ir buliai stengiasi išsilaikyti aukščiau suformuoto palaikymo 1.1320. Naujienos iš euro zonos šiandien buvo neblogos, ES BVP rodikliai buvo paskelbti geresni nei laukta. Viskas dabar yra bulių rankose ir pora turi visus šansus sugrįžti link 1.16.

GBP/USD

GBPUSDM15

Įdomi situacija šiandien vyko su svaru. Kai kurie dileriai pranešė, kad Azijos sesijos metu (apie 7 val. ryto) buvo padaryta treiderio klaida elektroninėje platformoje (matomai, dėl per didelės sandorio apimties), kas sukėlė didelį poros pabrangimą. GBP/USD šoktelėjo iki 1.4650, tačiau baigiantis šiai dienai, praktiškai grįžta atgal.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Valiutų pora AUD/USD puikiai atidirbo vakarykštį Pin-barą, kaina įsitvirtino aukščiau 0.7350, slankieji vidurkiai persikirtinėja į bulių pusę, todėl kas sėdi pirkimuose, rekomenduojama laikyti sandorius toliau. Artimiausias pasipriešinimas – 0.7530.

Šiandien vykęs RBA posėdis suteikė australiečiui pozityvumo, nors palūkanų norma buvo palikta galioti 1,75%.

6 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diana
Diana
2016-06-08 06:48

Labas rytas,gal zinote kiek siandiena turi pakilti auksas ir nusileisti?

Dainius
Dainius
2016-06-07 22:18

Jei del tos "treiderio klaidos" atsiranda pinbaras ar jis turi realios vertes? ar tokiu atveju geriau nekreipt demesio?

Doni_
Doni_
2016-06-07 23:45
Atsakyti į  Dainius

Tai, kad čia nėra pinbaras, nes kūnas per didelis.

Dainius
Dainius
2016-06-08 18:00
Atsakyti į  Doni_

zinau, kalbu ne apie sita konkretu atveji straipsnyje..

Prisijunk

2,399SekėjaiPatinka
1,810ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

6
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x