Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Anglijos bankui teks palūkanas kelti anksčiau ir agresyviau – Forex rinkos analitika 2018-02-09 d.

Ketvirtadienio posėdyje Anglijos bankas pakėlė ekonomikos augimo prognozes, teigdamas, kad gali tekti greičiau padidinti palūkanų normas nei buvo nusprendęs anksčiau.

Monetarinės politikos komitetas, kuriam vadovavo Markas Carney, pažymėjo, kad Britanijos ekonomika iki 2020 m. nuolat augs, o tai reiškia, kad gali kilti perkaitimo grėsmė. Tikimasi, kad infliacija išliks virš 2% tikslinio lygio, atsižvelgiant į dabartinę pajamingumo kreivę, o tai reiškia, kad per ateinančius trejus metus palūkanų norma bus didinama tris kartus po 0,25%. Ankstesniame reguliatoriaus posėdžio protokole buvo teigiama, kad “prognozuojamu laikotarpiu gali prireikti palūkanų normas didinti anksčiau ir imtis agresyvesnių politikos griežtinimo priemonių, nei numatyta lapkričio mėn.”

GBPUSD

Nors Anglijos bankas paliko palūkanų normą ties 0,5% dydžiu, (sprendimas buvo vieningas, nors prieš susitikimą rinkose buvo spekuliacijos, kad 1-2 nariai gali balsuoti už normos padidinimą), atsižvelgiant į reguliatoriaus komentarus, svaras šoktelėjo iki 1,40600 ir pasiekė trijų dienų aukščiausią lygį. Tačiau prasidėjus Amerikos sesijai, atsirado nemažai pardavėjų ir GBPUSD per keletą valandų iššvaistė sukauptus punktus ir praktiškai sugrįžo ties vakarykšte kaina. Šiuo metu susiformavo Pin-baro modelis, kuris gali pratęsti kritimą arba konsolidaciją ties dabartiniu lygiu.

NZDUSD

Valiutų pora NZDUSD dieniniame grafike formuoja nedidelį Pin-baro modelį, su atrama nuo apvalaus 0.7200 lygio, pagal kol kas išlaikomą bulių trendą. Gali būti, kad korekcija baigėsi ir pora bandys kilti į viršų.

GBPJPY

Įdomi situacija GBPJPY poroje – pora formuoja gražų krintantį Pin-baro modelį, o slankieji vidurkiai persikirtinėja į meškų pusę. Tai neblogas signalas pardavimui, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad Pin-baro uodega yra labai ilga, todėl jei statyti stop-loss už jos, jis būtų neprotingai didelis. Tokiu atveju, geriausia stopą statyti arba ties Pin-baro viduriu, arba dar mažesnį.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x