Apžvalga: Fake Pin Bar

Sveiki,

Mykolas jau yra aptaręs Pin Bar’o modeli gana plačiai ir aiškiai, bet aš noriu dar kartelį pasikartoti ir praktiškai parodyti kas tai yra ir kaip jie atrenkami, kurie tinkami prekybai.

Po naujų metų pasirodė gana daug PB modelių. Bet 95% jų netikri. Todėl pasimoviau ir aš:D

Viskas šioje skiltyje yra mokymosi tikslais, tad jei klysiu ar ką ne taip parašysiu, prašom tai aptart komentaruose ar forume:)

GBPUSDUSDCHFEURUSDGBPAUDVisi PB atitinka reikiamo PB kriterijus. Bet pagrindinis kriterijus atsirenkant tinkamus PB yra trendas. Prieš trendą prekiauti bet kokį modelį yra labai rizikinga, ypač jei trendas stiprus.

Kitas dalykas PB turi turėti atspirties tašką Fibo, MA, supp/resist lygiai. Prie gero noro pavaizduotiems PB galima rasti lygį(gal ir toli praeityje). Bet kadangi jo nėra šalia tai jau yra minusas.

Antrame paveiksle pavaizduotas PB susidaręs po Gep’o, o kas susidaro po Gep’ų, tas yra bevertis. PoGepini’ų modelių išvis nesiūlau prekiauti(čia tik mano nuomonė).

Pareitame straipsnyje aptariau EURAUD porą:

EURAUDManiau, kad tai tinkamas prekybai modelis, esantis pagal trendą ir turintis gan stiprų atspirties tašką(2x Fibo). Gal kažko ir neįvertinau ar nepastebėjau, bet štai kas gavosi:

EURAUD!Pasirodo tai dar nėra korekcijos pabaiga.

Trumpai: Stebėsim, analizuosim ir tobulėsim:D

Tomas

Print Friendly, PDF & Email