Trečiadienis, 12 birželio, 2024

Dolerio pardavimai pasiekė rekordines reikšmes nuo 2011 metų

Kaip matyti iš paskutinių CFTC duomenų, savaitėje iki balandžio 10 d. grynoji dolerio pardavimų apimtis išaugo $2.4 milijardo iki $27.3 milijardo (rekordinė reikšmė nuo 2011 metų).

Didžiausią įtaką tam turėjo grynojo longo su euru padidėjimas, kurio apimtis vis dar išlieka šiek tiek žemiau istorinio maksimumo.

Nedidelis ilgųjų pozicijų augimas yra pastebimas su svaru ir N. Zelandijos doleriu.

Pozicionavimas su AUD išlieka neutralus.

Spekuliantai vidutiniškai sumažino trumpąsias pozicijas franku ir ilgąsias pozicijas su jena. Japonijos valiutos pozicionavimas beveik išliko neutralus.

Kad ir keista, nežiūrint į stabilų Kanados dolerio augimą nuo kovo vidurio minimumų, pardavėjai neskuba uždaryti trumpųjų pozicijų.

GBPUSD

Svaras praėjusią savaitę vystė gerą bulių dinamiką, kurią pristabdė tik psichologinis 1.4300 lygis, nuo kurio pora susikoregavo ir suformavo Pin-barą žemyn. Trendas į viršų išlieka, todėl pardavimai nerekomenduotini, greičiausiai bus pakartotinis pasipriešinimo testavimas.

Analitikai mano, kad treideriai vis mažiau reaguoja į Brexit, kaip į gana pasenusią temą ir vis labiau svaro kursą vertina pagal D. Britanijos statistinius rodiklius.

Nauja savaitė bus kupina angliškų naujienų, pradedant nuo darbo užmokesčio ir užimtumo statistikos antradienį, infliacijos duomenimis trečiadienį, pardavimų naujienomis ketvirtadienį. Be ekonominių naujienų, reikia taip pat vertinti sezoniškumo faktorių, kadangi balandžio mėnesį svaras paprastai rodo puikius rezultatus.

EURUSD

Pagrindinėje valiutų poroje EURUSD stebime fletą, pora niekaip nesugebėjo pakilti aukščiau 1.2400 ir suformavo nedidelį Vidinio baro modelį. Slankieji vidurkiai rodo šoninį judėjimą. Atsižvelgiant į bendrąjį dolerio silpnėjimą per visą valiutų spektrą, galima tikėtis EURUSD kilimo link viršutinės koridoriaus ribos 1.2400.

AUDUSD

Nevienareikšmiška situacija su AUDUSD. Pora praėjusią savaitę koregavosi nuo palaikymo lygio 0.76720, tačiau sutiko pasipriešinimą 0.7800 lygyje, nuo kurio suformavo Pin-barą žemyn. Slankieji vidurkiai persikirto į viršų, tačiau toks patvirtinimas menkas – rekomenduotina palaukti tolimesnės įvykių eigos. Greičiausiai, pora sugrįš link apatinio palaikymo 0.76720.

EURAUD

Gražų Pin-baro modelį formuoja krosas EURAUD nuo apvalaus 1.5800 lygio. Tikėtina, kad korekcija baigėsi ir pora gali pratęsti kilimą pagal trendą į viršų.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x