Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Euro spekuliantai muša rekordus – Forex analitika 2018-01-15 d.

Kaip matyti iš paskutinės CFTC ataskaitos, iki sausio 9 dienos spekuliantai aktyviai pirko visas pagrindines valiutas, išskyrus tokias “užuovejos” valiutas, kaip jena ir frankas. Vis labiau silpnėjantį JAV dolerį atspindi krintantis JAV dolerio indeksas, kuris nukrito iki rugsėjo mėnesio minimumų, kas ypač gerai atsispindi EURUSD poroje.

Bendra gryno euro pirkimų (long) apimtis pasiekė naują istorinį maksimumą dėl šviežių pirkimų, o Australijos valiutos dominavimas iš meškų pasikeitė į bulių. Paskutines dvi savaites pastebimas susidomėjimas taip pat Kanados doleriu, tačiau bendra pozicija pasikeitė nedaug. Svaro valiutoje pastebėtas nedidelis longas, o jenos ir franko – ryškūs pardavimai. Kitų valiutų dominavimas, lyginant su istorinėmis reikšmėmis išlieka neutralus.

AUDUSD

Australijos ir JAV dolerio poroje dominuoja ryškus trendas į viršų, kuriame penktadienį susiformavo modelis Pin-baras. Pora jau atliko nedidelę korekciją, todėl greičiausiai, judėjimas į viršų tęsis ir kitą savaitę. Artimiausias pasipriešinimas – apvalusis 0.80000 lygis.

NZDUSD

NZDUSD pora juda labai panašiai, kaip ir AUDUSD, čia taip pat formuojamas Pin-baro modelis, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad korekcijos po bulių ralio dar nebuvo, todėl iš pradžių tikėtina korekcija, po jos – kilimas pagal trendą toliau. Artimiausias pasipriešinimas – 0.73000 ir 0.73500 lygiai.

USDJPY

Dėl bendro JAV dolerio silpnėjimo fono, stiprėja jena, kuri praėjusią savaitę baigė prekybą ties palaikymo lygiu 111.021, taip pat matome du Pin-baro modelius iš eilės. Tai rodo, kad labai tikėtinas šio lygio testavimas ir esamo koridoriaus pramušimas žemyn. Kol kas atsidarinėti pardavimų nevertėtų, geriau palaukti pramušimo patvirtinimo.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

3 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jonas Kiselis
Jonas Kiselis
2018-01-14 19:35

O kodėl pirmoje lentelėje nėra USD sentiment?..

Mykolas
2018-01-14 20:39
Atsakyti į  Jonas Kiselis

Čia santykyje su USD.

Jonas Kiselis
Jonas Kiselis
2018-01-18 22:00
Atsakyti į  Jonas Kiselis

Gal geriau žiūrėti kitų valiutų santykius su euru? Šiaip euras turbūt pats stabiliausias iš visų pagrindinių valiutų.

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

3
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x