Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, lapkričio 14-18 d.

Sveiki prekybininkai. Šią savaitę matėme JAV dolerio stiprėjimą nepaisant netikėto D. Trumpo laimėjimo prezidentų rinkimuose, kas sukėlė didžiulį volatilumą rinkose, trečiadienį. Pagrindinis klausimas, kurį nemažai prekybininkų svarsto šiuo metu – ar rinka yra pakankamai saugi prekybai ateinančią savaitę? Pagal matomus volatilumo duomenis, galime daryti išvadą, kad rinka yra įprastinėse sąlygose, tačiau rinkos atidarymo metu, pirmadienį, gepų susidarymo tikimybė yra daug didesnė nei įprasta. Ateinančią savaitę sulauksime nemažai svarbių ekonominių naujienų, tai ir Vokietijos ketvirtinės BVP ataskaita, JAV mažmeninių pardavimų ir infliacijos rodiklių duomenys bei savaitei artėjant į pabaigą – Fed bei ECB viešos vadovų kalbos.

Rinkos atsidarymo metu, pirmadienį, tikėtinas Japonijos jenos ir Naujosios Zelandijos dolerio smukimas po savaitgalį įvykusių stiprių žemės drebėjimų pasiekusių net 7,5 balo stiprumą pagal Richterio skalę. Zelandijoje įvesta ekstremali padėtis ir paskelbtas cunamio susidarymo pavojus.

USDCHF

JAV dolerio ir Šveicarijos franko poroje susiformavo vidinio baro kainų modelis, kuris remiasi į 0,9842 kainų palaikymo lygį. Naujausia susiformavusi žvakė panaši į pin-barą ir taip dar labiau sustiprina tikėtiną poros augimą ateinančią savaitę. Patvirtinimą poros augimui galime matyti ir iš grafike esančių slankiųjų vidurkių (EMA 8;21) kilimo krypties ir dabar esamo persikirtimo, kai greitasis kerta lėtąjį iš apačios į viršų. Artimiausias pasipriešinimo lygis poroje yra 0,9945 bei aukščiau esamas 1,0000 psichologinis apvalusis kainų lygis, kurį tikėtina pora galėtų pasiekti ateinančią savaitę.

USDCAD

JAV ir Kanados dolerio poroje matome įveiktą pasipriešinimo lygį 1,3464 ir kainai užsidarius aukščiau jo tikėtinas poros kilimas link 1,4000 apvalaus kainų lygio pasipriešinimo pagal esamą tendenciją. Tikėtiną augimą patvirtina ir naudojami slankieji viduriai (EMA 8;21). Nagrinėjant žaliavinės naftos kainą ir prognozės artėjančiai savaitei gaunamas papildomas patvirtinimas, nes naftos kaina tikimąsi kris ir sieks 40 dolerių už barelį palaikymo lygmens. COT duomenys parodė naftos pažeidžiamumą meškų spaudimui, kaip ir naftos inventorizacijos duomenys, kurie dvi savaites iš eilės rodo atsargų augimą, kas priverčia naftos paklausą ir vertę kristi.usdcad2016113Rytoj 2016-11-14 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

01:50 Japonijos preliminarus BVP ketvirčio rezultatas. Ataskaita tikimąsi parodys 0,2% augimą.

04:00 Kinijos industrijos gamybos metinis augimas. Numatomas augimas 6.2%

17:00 ECB prezidento Draghi kalba.

23:45 Naujosios Zelandijos mažmeniniai pardavimai. Tikėtinas augimas 0,8%.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

1 KOMENTARAS

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Comment
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomasis
Tomasis
2016-11-13 19:30

Aciu Doni !

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

1
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x