Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, rugpjūčio 14 – 18 d.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora savaitę uždaro teigiamai – kaina aukščiau nei jos pradžioje. Tai jau 5 tokia bulių žvakė iš eilės nuo 1,1400 kainų lygio, taip kiekvieną savaitę pastumdama pagrindinę valiutų porą link aukščiau matomo 1,2000 pasipriešinimo lygio. Bulių tendencija tęsiasi, nors JAV dolerio grafike juntamas pasipriešinimas. Kainos judėjimą kontroliuojantys svarbūs ekonominiai įvykiai numatomi tik iš JAV ateinančią savaitę, tačiau Vokietijos preliminarūs BVP šį antradienį gali pakeisti šią situaciją, be abejo prognozes aptarsime sekančioje apžvalgoje. Kadangi tiesiogiai doleriui svarbių naujienų nenumatoma, visgi labai svarbūs ir netiesiogiai Kinijos gamybos rezultatai. Koreliacija – tiesioginė, blogi Kinijos rezultatai nieko gero nežada ir JAV doleriui. 2016 nustatyta, kad Kinijos paklausai kritus 2%, JAV BVP smuktelėjo 0,3%. Taigi rezultatas, blogesnis nei 7,1% industrinės gamybos augimo tikėtina paskatins smukti ir JAV dolerį prieš eurą.

EURCHF

Euras po korekcijos prieš Šveicarą rodo nemažą potencialą augimui. Nors poros pasikoregavimas daug mažesnis nei norėtasi, tačiau ir 38,2 Fibonači lygis gali būti pakankamai tvirtas atraminis taškas tęstis impulsui į viršų. Tikėtina, kad ši valiutų pora sieks savo buvusią kainų viršūnę taip suformuodama dvigubos viršūnės kainų modelį ties 1,1554 pasipriešinimu.

AUDJPY

Australijos ir Japonijos jenos pora krisdama pasiekia savo palaikymo lygį ties 85,80. Tai patvirtintas palaikymo lygis, kuris kartu su suformuotu pin-baru numato neblogą galimybę poros augimui. Pirminis kainų tikslas – 88,15 pasipriešinimas.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x