Trečiadienis, 12 birželio, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei, rugsėjo 11 – 15 d.

EUR/USD

Trys poros – trys pinbarai. Būtent tai šiandien apžvelgiamose grafikuose ir matome. Penktadienį susiformavęs meškų spaudimas žemyn parodo dolerio pasipriešinimą smukimui. Ką ir matome DXY grafike, kur pasiekus 91,00 minimumą indeksas dalinai dar kilo, tačiau užsidarė žemiau nei praeitą dieną. Žvelgiant pagrindinės poros EUR/USD prizme, matome, kad pasiektas trumpalaikis kainų tikslas – 1,2000 ir kiek jo aukščiau esantis 61,8 Fibonači išsiplėtimas nuo naujausios bulių bangos. Taigi kainą šiuo metu nuo kritimo sulaiko apvalusis 1,2000 ir tendencija tęsiasi aukštyn, nors pin-baras suformavęs dvigubą viršūnę pažymi visai kitą scenarijų – kritimą. Reikia įvertinti ir tai, kad žvakė visgi bulių, o ne meškų, todėl pats pin-baras yra daug silpnesnis nei ankščiau (08.29) susiformavusi žvakė. Rytoj (2017-09-11) svarbių fundamentinių naujienų nenumatoma, todėl volatilumas neturėtų būti didesnis nei įprasta. Tolimesnis poros tikslas – 1,2181.

AUD/USD

Daug įdomiau atrodo pin-baras kurį nustatome AUD/USD poroje. Kadangi kainos užsidarymas žemiau pasipriešinimo lygio, kol jis nėra kirstas, labiau tikėtinas JAV dolerio stiprėjimas prieš “australą”. Pirminis kainų tikslas – 0,7756 palaikymas. Be abejonės tuomet natūraliai gali kilti klausimas, ką visgi ruošiasi daryti JAV doleris, smukti ar kilti? Ateinančios savaitės fundamentika, būtent trečiadienio ir ketvirtadienio,  prognozės linksta į JAV dolerio pusę. Šiomis dienomis bus skelbiami naujausi JAV infliacijos rodikliai, PPI ir CPI (gamintojų kainų indeksas ir vartotojų kainų indeksas). Augantys rodikliai galėtų paskatinti JAV doleri kilti, tačiau tai tik galima korekcija, o pagrindinė JAV dolerio tendencija šiuo metu – kritimo.

NZDUSD

Pabaigai Naujosios Zelandijos su JAV doleriu pora. Šioje poroje bene užtikrinčiausiai atrodo JAV doleris. Penktadienį suaktyvėję buliai buvo tą pačią dieną ir “nugesinti”. Priartėjus prie pasipriešinimo, susiformavusi pin-baro žvakė pažymi didesnę tikimybę tolimesnei poros kritimo krypčiai link žemiau esamo 0,7050 palaikymo lygio.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x