Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Forex apžvalga ateinančiai savaitei spalio 17-21 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime naujienas ir įdomesnes valiutų poras.

Artėjant JAV rinkimams didėja ir rinkos dalyvių noras iš to pasipelnyti, tačiau JAV pagrindiniai prekybos partneriai kratosi atsakomybės dėl galimų valiutinių manipuliacijų. Gerai žinomas kandidatas į prezidentus – Donald’as Trump’as teigia pareikšiantis kaltinamus Kinijai, tačiau tai atliktų tik tuo metu, jeigu bus išrinktas. Šią savaitę JAV Iždas pridėjo Šveicariją į “stebimų šalių sąrašus”, o į šį sąrašą patenka tik tos šalys, kurios turi didžiulius išteklius ir gali juos panaudoti valiutinėms intervencijoms.

Ateinančią savaitę sulauksime Centrinių Bankų pranešimų, Kinijos BVP bei JAV infliacijos rezultatų, kurie gali nulems tolimesnį judėjimą valiutų rinkose.

NZDUSD

Valiutų poroje NZD/USD susiformavo Pin-baras, kuris remiasi į aukščiau esantį pasipriešinimą – 0,7116. Pagal suformuotą modelį bei slankiuosius vidurkius (EMA 8;21), tikėtinas kritimas poroje iki artimiausio palaikymo lygio – 0,7000.

USDCHF

JAV dolerio – Šveicarijos franko poroje matome besivystantį augimą. Paskutinė susiformavusi žvakė yra identiška ankstesniajai ir rodo galimą augimo tęstinumą iki artimiausio pasipriešinimo lygio – 0,9950. Tokį augimą patvirtina ir matomi greitieji eksponentiniai vidurkiai 8 ir 21, kurių greitasis (raudona juosta) gali būti naudojamas kaip dinaminis palaikymo lygis.

usdchf20161016

GBPJPY

Svaro ir Japonijos jenos poroje matome nepavykusį mėginimą prasilaužti į viršų po kurio kaina sugrįžo į pažymėtą modelį ir taip suformavo Pin-baro modelį poroje, pagal kurį tikėtinas kritimas link 125,00 kainų lygio. Tokį judėjimą patvirtina ir slankieji vidurkiai, ypač, matomas EMA 8 (raudona juosta), ties kuriuo šiuo metu vystoji kaina.

gbpjpy20161016

2016-10-17 svarbesnės ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

19:15 FOMC nario Fischer kalba.

20:35 Europos Centrinio Banko vadovo Mario Draghi kalba. Galimas volatilumo padidėjimas porose su euru.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x