Trečiadienis, 12 birželio, 2024

Forex naujienų apžvalga 2017-10-24 d.

Rytdienos svarbios naujienos:

  • 00.45 val. Australijos bedarbystės statistika
  • 3.30 val. Australijos Vartotojų kainų indeksas
  • 11.30 val. D. Britanijos BVP
  • 15.30 val. JAV Ilgalaikio vartojimo prekių užsakymai
  • 17.00 val. Kanados banko posėdis (CAD palūkanų normos svarstymas)
  • 17.00 val. JAV Naujų namų pardavimai
  • 18.15 val. Kanados banko spaudos konferencija

Antradienį rinkoje nukrito svaras, reaguodamas į Anglijos banko pavaduotojo žodžius, kuris išreiškė atsargią poziciją dėl svaro palūkanų kėlimo. Džonas Kunliffas, kalbėdamas apie procentines palūkanas, pareiškė, kad jų galimas kėlimas sekančią savaitę vyksiančiame posėdyje yra “atviras klausimas”.

GBPUSD

Svaras taip pat blogai reaguoja į proceso neaiškumą dėl D. Britanijos išėjimo iš ES (Brexit). Nors anksčiau Europos Komisijos vadovas Junkeris, kalbėdamas Europos parlamente sakė, kad Europos Komisija yra pasiruošusi jau dabar sudaryti su D. Britanija sutarimą dėl išstojimo sąlygų, tačiau britų premjerė T. May pareiškė, kad derybos dėl išstojimo į priekį gali pasislinkti tik gruodžio mėnesį.

Baigiantis Londono sesijai, svaras krenta link 1.31380 palaikymo lygio, kurio pramušimas gali paskatinti meškas tolimesniam kritimui. Rytoj bus publikuojama Anglijos BVP statistika už trečią ketvirtį. Analitikai mano, kad bus 0,3% augimas. Antrajame ketvirtyje šis rodiklis augo taip pat 0,3%. Ši statistika gali įtakoti Anglijos banko posėdžio sprendimą dėl palūkanų, kuris įvyks lapkričio 2 d.

EURUSD

Euras išlaiko pozityvų nusiteikimą šiandien, o pora EURUSD prekiaujama ties 1.1770/80, po to, kai buvo publikuotas Verslo aktyvumo indeksas pramonės sektoriuje. Išankstiniai Vokietijos, Prancūzijos ir euro zonos PMI, leidžia tikėtis aktyvumo augimo spalio mėnesį.  Papildomą paramą euras gauna ir po vakar dienos vartotojų pasitikėjimo rodiklių, kuriuos publikavo Eurokomisija.

Bulių bandymus išvystyti didesnį augimą stabdo kylanti JAV iždo vekselių dinamika ir JAV dolerio indeksas, kuris užtikrintai laikosi 93.80 rajone. EURUSD pora, tikėtina, tęs prekybą šonu, ketvirtadienio diapazone, iki įvyks ECB posėdis (spalio 26 d.).

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x