Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Kinijos BVP: trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-10-19 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime naujienas ir įdomesnes valiutų poras.

Kaip ir prognozuota šiandien matėme Didžiosios Britanijos metinio vartotojų kainų indekso augimą, kuris įvykdė lūkesčius su kaupu ir taip paskatino svaro augimą, tačiau tai jau praeitis ir prekiautojai įvertinę šį rodiklį juda toliau. Rytoj sulauksime nemažai svarbių fundamentinių naujienų, iš kurių norėčiau išskirti Kinijos BVP ketvirtinę ataskaitą. Žemiau pateiktoje diagramoje matome, kaip keitėsi Kinijos BVP laiko atžvilgiu kartu su prognozėmis. Rytoj 05:00 Lietuvos laiku skelbiamas šis rodiklis prognozuojama bus 6,7% dydžio, kas sudaro savotišką “dugną” Kinijos ekonomikoje. Prekiautojai prekiaujantys šia pora ir žemiau pažymėtomis poromis turėtų būti atsargesni ir įvertinti šią naujieną nuodugniau, nes ne kiekvienas prekybininkas gali įžvelgti netiesioginį ryšį tarp skelbiamos svarbios naujienos ir turimos pozicijos.

Kokią įtaką ši naujiena daro prekyboje? Žemiau pateikta lentelė atvaizduoja koreliaciją tarp USD/CNH ir kitų instrumentų D1 grafike. Išeinantis Kinijos BVP rodiklis gali pakeiti ir tokių porų kaip XAU/USD, USD/CHF, EUR/USD bei GBP/USD vertę. Teigiamą koreliaciją turintys su pora USD/CNH judės kartu, o neigiamą koreliaciją turintys instrumentai priešingai nei pora USD/CNH. Taigi jeigu Kinijos BVP didesnis nei prognozuota, pora USDCNH koreguojasi krisdama, o tai atitinkamai pakelia poros XAUUSD vertę.

koreliacija20161018

CADCHF

Valiutų poroje CAD/CHF matome šoninį judėjimą, kurį šiuo metu kontroliuoja meškos. Šiandien susiformavęs Pin-baro modelis rodo galimą kritimą iki artimiausio palaikymo lygio – 0,7383. Tiesa, šiam kritimui prieštarauja matomi slankieji vidurkiai, tačiau mėlyna spalva pažymėta trendo linija rodo, kad lokalus trendas poroje išlieka krintantis. Pasipriešinimo lygiai poroje yra – nubrėžta mėlyna linija ir aukščiau esantis 0,7633 kainų lygis.

cadchf20161018v2

EURCHF

Euro – Šveicarijos franko poroje šiandien susiformavo pin baro ir vidinio baro modeliai, rodantys galimą kritimą žemyn iki artimiausio palaikymo lygio – 1,0790. Šiam judėjimui pritaria ir matomi eksponentiniai slankieji vidurkiai (EMA 8;21).

eurchf20161018

 

Rytoj 2016-10-19 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

05:00 Kinijos BVP ir produkcijos gamybos metiniai rodikliai.

11:30 Didžiosios Britanijos vidutinio uždarbio indeksas. Prognozėse augimas 2,3%.

11:30 Didžiosios Britanijos asmenų, kurie teigia nedirbantys, pokytis. Prognozuojamas 3400 tokių asmenų augimas, o tai parodo kiek didėjantį nedarbą, tačiau išlieka labai nedidelis.

15:30 JAV statybų leidimų skaičius. Prognozėse 30 tūkstančių augimas iki 1,17 mil.

17:00 Kanados Banko pranešimas, kurio metu pateikiama monetarinės politikos ataskaita ir tvirtinama palūkanų norma. Prognozuojama išliks 0,50% dydžio.

17:30 JAV žaliavinės naftos inventorizacija.

18:15 Kanados Banko naujienų konferencija.

23:15 Kanados Banko valdytojo Poloz kalba.

 

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x