Trečiadienis, 12 birželio, 2024

Ko tikėtis iš Anglijos banko? – Forex analitika 2018-05-10 d.

Svaras, kuris visai neseniai atrodė pernelyg perparduotas, super-ketvirtadienio išvakarėse kiek atsistatė, kadangi rinkos žaidėjai iš pat pradžių dėjo į Anglijos banko posėdį labai daug vilčių – buvo tikimasi sulaukti svaro palūkanų kėlimo, o vėliau – kai pasirodė serija silpnos Anglijos makroekonomikos statistikos ir balandiški ECB komentarai – sekė didelis nusivylimas ir GBP kritimas.

Rezultate, dabar visi lūkesčiai dėl rytoj vyksiančio Anglijos banko posėdžio praktiškai lygūs nuliui. Ryšium su tuo, analitikai mano, kad “sakališkas” siurpizas iš Anglijos banko pusės galėtų būti narių balsavimas dėl palūkanų normos santykiu 6-3. Jeigu trys nariai balsuotų už palūkanų kėlimą, tai būtų gana įkvėpiantis signalas ir galima būtų tikėtis palūkanų kėlimo rugpjūčio mėnesį (šiuo metu ši tikimybė sudaro 50%). Jeigu Anglijos bankas leis suprasti, kad šiais metais palūkanos bus keliamos nors 1 kartą, tai būtų gera parama svarui.

EURUSD

EUR/USD krenta toliau, prekiaujama 1.1850, pažymėdama minimumus 1.1820 Europos sesijos metu, vėliau priartėdama ties 1.1900.

Dolerio indeksas trečiadienį kiek atsitraukė nuo savo geriausių reikšmių, prigesdamas ties 93.00 zona, kadangi, atrodo, kad JAV valiutai taip ir neaišku, kaip reaguoti į naujienas dėl JAV išėjimo iš branduolinės sutarties su Iranu.

Bendrai, dabar rinkos yra susitelkusios į ketvirtadienį, kai JAV publikuos svarbią infliacijos ataskaitą CPI, kurios rezultatai gali parodyti tolimesnius FRS monetarinės politikos žingsnius.

D1 grafike pora demonstruoja meškų trendą, taip pat formuojasi Pin-baro modelis pagal trendą. Palaikymas 1.1850, 1.1820 (dienos minimumai), 1.1800 ir 1.1717 (piko minimumas). Pasipriešinimas 1.1900 ir 1.2000.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x