Ketvirtadienis, 13 birželio, 2024

Rinkos dalyviai laukia ECB – Forex rinkos analitika 2018-03-08 d.

Trečiadienį rinkoje, Azijos sesijos metu pasirodžiusios naujienos apie tai, kad atsistatydino D. Trumpo patarėjas Gary Cohn, nusmukdė JAV dolerį. Dolerio indeksas sumenko link vasario 20 d. minimumų 89.30, tačiau vėliau pasiekė naują dienos maksimumą 89.70. Volstryto indeksai taip pat neseniai atsistatė nuo minimumų, nors ir išliko raudonoje zonoje.

Ketvirtadienį, 14.45 val. vyks ECB posėdis, kurio laukia rinkos žaidėjai. Analitikai mano, kad euro kursas gali išaugti tuo atveju, jeigu ECB pakeis signalą dėl savo politikos. Kadangi euro kursas vasario mėnesį krito po 3 mėnesių ralio, centrinis bankas gali neužsiminti apie euro stiprėjimą ir naująją monetarinę politiką, tokiu būdu paimdami pauzę.

Taip pat, papildomi argumentai, kurie gali stabdyti ECB nuo staigių veiksmų, gali tapti populistų rinkimų pergalės Italijoje. Nežiūrint to, siuprizu gali tapti ECB ketvirčio prognozių ataskaitos.

EURUSD

EUR/USD prekiaujama netoli 1.2400 lygio, anksčiau pasiekusi dienos maksimumą 1.2444. Vėliau pora nukrito dėl bendro dolerio sustiprėjimo per visą rinkos spektrą.

Rytoj pagrindinis poros draiveris bus ECB posėdis ir spaudos konferencija.

USDJPY

Valiutų pora USDJPY prekiaujama kiek žemiau 106 lygio, tačiau akivaizdu, kad meškoms kelias žemyn yra sudėtingas. Pora formuoja nedidelį Pin-baro modelį, kuris rodo palankią dinamiką buliams. Pirkimai šiuo atveju būtų rizikingi, kadangi Pinbaras yra prieš trendą.

AUDUSD

Pin-baro modelį dieniniame grafike taip pat formuoja ir pora AUDUSD. Pora nedemonstruoja ryškaus trendo, slankieji vidurkiai juda horizontaliai, tačiau akivaizdu, kad 0.7800 lygis yra stiprus. Tikėtinas kilimas nuo apatinės koridoriaus linijos į viršų.

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,412SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x