Sekmadienis, 14 liepos, 2024

Pin-barai prieš trendą – uždraustas vaisius visada saldesnis

Šis turinys rodomas tik prenumeratoriams

Prenumeruokite, kad atrakintumėte šį turinį.
Jūsų el. pašto adresas 100 % saugus nuo šlamšto!

3 KOMENTARAI

5 1 balsas
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas85
Tadas85
2017-02-05 13:44

Aciu uz si labai naudinga straipsni. Manau, kad labai gera strategija rizikos diversifikacijai. Kada prekiauji pagal trenda, manau gerai kitoj saskaitoje tureti gera kontratrendine strategija. Teoriskai, turetu buti neigiama pelningumo koreleacija tarp siu saskaitu. O gal klystu?

Mykolas
2017-02-07 11:09
Atsakyti į  Tadas85

Aš nemanau, kad bus neigiama. Strategijos, jeigu jos turi bent minimalų pelningumo koeficientą, tai ilgame periode bet kokiu atveju bus pliusas, todėl jei su kontrtrendine tuo metu yra pelnas, o su trendine nėra, tai tik esamu momentu turėsime nulį, bet vėliau, ilgajame periode bus pliusas per abi. Ir koreliacijai dar geriau kai yra pvz. 3-5 strategijos, kur viena pvz. D1 (trendinė), kita W1 (trendinė), trečia kontrtrendinė D1, dar dviejose sąskaitose robotai prekiauja.

Tadas85
Tadas85
2017-02-07 12:08
Atsakyti į  Mykolas

Tai as ta ir turiu omeny sakydamas neigiama koreliacija, kad trumpuoju periodu viena strategija judes i minusa, kita i pliusa, o bendra ilgalaike pelningumo kreive taps lygesne. O kas liecia robotus, tai man atrodo, kad kuo ju daugiau portvelyje bus tuo geriau. Juk niekada negali buti tikras, kuris dabar isaus, kuris trypcios vietoje, o kuris trauks i minusa. Aisku su salyga, kad visokeriopai istestuoti ir su pakankama realios prekybos istorija.

Prisijunk

2,414SekėjaiPatinka
1,830ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

3
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x