Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2016-09-30 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime įdomesnes valiutų poras.

NZDCAD

Valiutų poroje NZD/CAD matome susiformavusią Pin-baro tipo žvakę, kuri remiasi į 0,9500 kainų palaikymo lygį ir ji sutampa su esamu Fibonači 50,0 lygiu, kuris matuojamas nuo lokalaus kilimo pradžios. Taipogi matomas šiandien susiformavęs vidinio baro modelis. Pagal šiuos modelius tikėtinas kilimo tęstinumas poroje link kanalo viršaus, tačiau artimiausias pasipriešinimo lygis ties 0,9600 apvaliuoju kainos lygiu. Grafike matomas Bolindžerio bangų indikatorius su standartiniais nustatymais, pagal kurį matome, kad pora pamažu pradeda šoninį judėjimą, tai patvirtina ir mažėjantis volatilumas, ir vokų formavimosi kryptis.

AUDCAD

Australijos – Kanados dolerio poroje matome kilimą, kuris pastarąsias dvi dienas koreguojasi ir kaina artėja prie 1,000 psichologinio palaikymo lygio. Šiandien susiformavusi žvakė – Pin-baras rodo galimą lokalios tendencijos tęsimąsi. Tokį judėjimą patvirtina ir eksponentiniai slankieji vidurkiai (EMA 8,21). Artimiausias pasipriešinimas ties 1,015 kainų lygiu. Rytoj skelbiami Kanados BVP mėnesinės ataskaitos duomenys bei Kinijos gamybos užsakymų rezultatai, gali lemti tolimesnę šios poros judėjimo trajektoriją. Kinijos gamyba yra labai svarbi Australijai, nes pastaroji importuoja resursus į Kiniją, todėl prastos naujienos Kinijoje yra prastos ir Australijai, bei jos valiutai.

audcad20160929v2

EURJPY

Euro – japonijos jenos poroje matome palaikymo lygį tapusį pasipriešinimu, kai šiandien susiformavusi žvakė Pin-baras, remiasi į daug ankščiau nubrėžtą modelį. Tikėtinas poros kritimas iki artimiausio palaikymo lygio – 110,88. Tokį judėjimą patvirtina ir slankieji vidurkiai ir pats simetriško trikampio modelis, pagal kurį po prasilaužimo į kurią nors pusę, pora sugrįžta (koreguojasi) ir tada tęsia judėjimą prasilaužimo kryptimi, šiuo atveju kritimą.

eurjpy20160929

Rytoj 2016-09-30 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku

03:00 Japonijos Banko prezidento Kuroda kalba.

04:45 Kinijos Caixin gamybos užsakymų indeksas. Prognozuojamas minimalus augimas (0,1%).

11:30 Didžiosios Britanijos einamosios sąskaitos dydis. Prognozuojamas 30,5 milijardo deficitas, kuris yra mažėjantis, tačiau tikrai nedžiuginantis rinkos.

15:30 Kanados BVP mėnesinė ataskaita.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x