Šeštadienis, 25 gegužės, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2016-11-22 d.

Sveiki prekybininkai, trumpai apžvelkime įdomesnes valiutų poras.

GBPUSD

Šiandien matome staigų svaro šuolį po T. May kalbos CBI konferencijoje, kai Ministrė Pirmininkė Theresa May stengėsi nuraminti verslo įmones dėl tikėtinų staigių pokyčių po Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos. Anot ministrės “Žmonės nenori pasiekti uolos krašto, o nori žinoti kaip vystysis visas išstojimo procesas”. Nemažai verslo atstovų stengiasi pasirašyti laikinus susitarimus dėl prekybos leidimų ir sąlygų užtikrinimo po išstojimo iš ES, o Ministrė Pirmininkė užtikrino skirsianti daug išteklių dėl palankių prekybos sąlygų sukūrimo. T. May pasižadėjo įgyvendinti nemažai projektų verslui skatinti, pvž. įvesti mažiausią įmonių pelno mokestį tarp G20 (stipriausių šalių 20). Taigi tokia pristatyta kalba svaro vertė “šovė” į viršų GBP/USD poroje daugiau nei 150 punktų. Nagrinėjant mažesnius laikotarpius matomas išsekimas ir “naujienos suvirškinimas kainoje”, todėl kilusi pora tikėtina tęs trendinį meškų judėjimą žemyn. Artimiausias pasipriešinimas poroje išlieka 1,2700 kainų lygis, o palaikymas 1,2100 link kurio labiausiai tikėtinas tolimesnis poros judėjimas.

USDCHF

JAV dolerio – Šveicarijos franko poroje matome kainą įveikia 1,010 kainų lygį ir suformuoja gerai žinomą Pin-baro modelį. Pagal šį modelį ir naudojamus slankiuosius vidurkius (EMA 8;21) tikėtinas augimo tęstinumas poroje, tačiau kaip matome augimas tęsiasi 10 dieną, todėl reikėtų būti pasiruošus galimai korekcijai kainoje, bet pagal esamą situaciją ir suformuotą kainų modelį tikėtinas poros augimas iki sekančio pasipriešinimo lygio – 1,0211.usdchf20161121v2Rytoj 2016-11-22 svarbiausios ekonominės naujienos Lietuvos laiku:

15:30 Kanados mažmeninių pardavimų mėnesinė ataskaita. Numatomos optimistinės prognozės, kad bus pasiektas 0,6% augimas, tačiau šiandien paskelbtas Kanados didmeninės prekybos rodiklis buvo daug mažesnis ir siekė neigiamą -1,2% dydį, kai prognozuojamas 0,4% augimas, todėl galimas ir niūresnis scenarijus rytoj skelbiamai ataskaitai.

17:00 JAV naudojamų namų pardavimų mėnesinė ataskaita. Ši ataskaita parodo būsto rinkos būklę, kadangi būsto rinka yra laikomas vienas iš jautriausių veiksnių JAV ekonomikoje ir dažnai šios naujienos metu, ypač kai paskelbiama neprognozuota naujiena, stipriai sukyla volatilumas. Numatoma, kad rytoj skelbiamo rodiklio reikšmė galėtų kristi 40 tūkstančių iki 5,42 mln. nuo buvusios prieš tai reikšmės.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,410SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x