Antradienis, 21 gegužės, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2017-03-21 d.

USDJPY

Po prasilaužimo žemiau dinaminio palaikymo lygio – geltonosios SMA100 juostos Japonijos jena stiprėja JAV dolerio sąskaita. Nors JAV dolerio indeksas šiuo metu remiasi į svarbų 100,0 dydį, tačiau galimas ir šio lygio prakirtimas, todėl pagal esamą tendenciją labiausiai tikėtinas 112,00 kainų lygio pasiekimas USD/JPY poroje, kuris sutampa su 38,2 Fibonači korekciniu lygiu nuo viršūnės.

DXY (JAV dolerio indekso) ateities sandoriai

Į ką reikėtų atkreipti dėmenį – preitos savaitės pirmadieninę žvakę pin-barą, o žiūrint į apimtis, pagal VSA metodiką matomas aiškus reverse pseudo up-thrust modelis, kai esant mažai apimčiai pardavėjų mažai, tačiau toks kritimas nėra palaikomas didžiųjų rinkos žaidėjų ir savaime šis modelis dar nereiškia, kad judėjimas eis aukštyn, ką ir matėme atsidarius rinkoms trečiadienį, tačiau daug didesnės apimtys matomos ant meškų žvakių, todėl esant dideliam spaudimui prie 100,00 kainų palaikymo lygio galimas ir jo kirtimas, kuris paskatintų dar didesnį JAV dolerio nuvertėjimą prieš kitas valiutų poras.

AUDUSD

Australijos ir JAV dolerio situacija primena USD/JPY numatomą scenarijų, tačiau šiuo atveju tikėtinas 0,7811 pasipriešinimo lygio pasiekimas poroje. Rytoj tokį judėjimą galėtų paskatinti palankus Australijos Rezervinio Banko pranešimas dėl monetarinės politikos 02:30 Lietuvos laiku. Nagrinėjant buvusius pastarųjų dviejų savaičių rodiklius matomas tik darbo rinkos neigiamas rezultatas, kai nedarbo lygis šalyje pakilo iki 5,9% nuo buvusio 5,7% dydžio, todėl tikėtina, kad Australijos Rezervinis Bankas galėtų palengvinti monetarinę politiką, kad paskatintų darbo rinkos plėtimąsi. Dar mėnesio pradžioje skelbta ketvirtinė BVP ataskaita viršijo lūkesčius, todėl fundamentiškai Australijos doleris linksta į stiprėjimo pusę taip suteikdamas didesnes tikimybes augti, kurias patvirtina ir naudojami greitieji slankieji vidurkiai EMA (8;21).

GBPUSD

Svaro ir JAV dolerio pora po pasiekto 1,2100 palaikymo lygio ir suformuotos divergencijos kyla ir šiuo metu siekia 1,2400 kainų lygį. Suformuota meškų žvakė – tikėtina tik korekcija prieš tolimesnį augimą, todėl laukiamas 1,2500 bei 1,2700 pasipriešinimo siekimas. Rytoj 11:30 Jungtinės Karalystės skelbs savo infliacijos rodiklius – vartotojų kainų indeksą, kuris prognozuojama galėtų pasieti net 2,1% nuo ankstesnio 1,8% rezultato. Tokia ir didesnė reikšmė paskatintų svarą stiprėti prieš JAV dolerį ir siekti aukščiau esamo 1,2700 pasipriešinimo.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x