Antradienis, 21 gegužės, 2024

Situacijos Forex rinkoje apžvalga rytdienai, 2017-03-28 d.

XAUUSD

Auksas ir toliau kyla nuvertėjant JAV doleriui ir siekia svarbų 200 periodų paprastąjį slankųjį vidurkį pažymėtą violetine juosta. Nors tendencija kylanti, tačiau esamas dinaminis pasipriešinimas – svarbus slankusis vidurkis jau buvo privertęs kainą koreguotis krentant žemiau 1200 kainų ribos, todėl iš vis artėjant prie jo matomas nors ir neženklus kainos atšokimas, tokiu pagrindu išlieka galioti ankstesnė prognozė, kad auksas galėtų smukti link 1226,20, tačiau kirtusį šį dinaminį pasipriešinimą į viršų pora tikėtina siektų 1300 JAV dolerių už aukso unciją kainų ribos, kas reikštų matomos tendencijos prasitęsimą. Rytoj 17:00 Lietuvos laiku JAV laukiami vartotojų pasitikėjimo rodikliai numatoma kris ir tokia situacija paaiškinama kritikuojamos naujos sveikatos reformos šalyje, dėl kuriuos JAV doleris tikėtina ir pradėjo smukti. Taigi esama kėbli situacija ir rytoj numatomi prasti JAV ekonominiai rodikliai fundamentiškai numato augimą aukso vertei prieš dolerį, tačiau kol nėra kirstas svarbus pasipriešinimas, toks augimas yra sulaikomas daugelio stebimu slankiuoju vidurkiu.

Žiūrint į JAV dolerio indeksą – šiandien susiformavo su gep’as kuris ir neuždarė, tačiau pasiektas 99,00 kainų lygis atlaikė nuo tolimesnio dolerio kritimo ir DXY grafike suformavo pin-barą, kuris prieš meškų tendenciją rodo galimą apsisukimą į viršų.

CADJPY

Kanados dolerio ir Japonijos jenos pora po buvusio augimo krenta ir siekia 50,0 korekcinį Fibonači lygį nuo buvusios tendencijos viršūnės. Stiprėjanti Japonijos jena nėra gera naujiena Japonijos valdžiai, todėl šiuo metu smunkanti JAV ekonomika nėra norima abiejų šalių atžvilgiu, taigi didėja tikimybė, kad sulauksime pagrindinių šalies bankų įsikišimo į rinką subalansuojant valiutų svyravimus. Nors mažai tikėtina, tačiau tai gali atsitikti jau rytoj, kai 17:10 Lietuvos laiku kalbės Kanados Banko Prezidentas – S. Poloz. Augimo atveju tikėtinas 85,00 lygio pasiekimas.

EURNZD

Valiutų pora EUR/NZD formuoja dvigubos viršūnės kainų modelį nuo 1,5438 pasipriešinimo bei taip pažymi galimą apsisukimą bei tikėtiną kritimą link žemesnių kainų lygių. Artimiausias grafike matomas palaikymas – apvalusis kainų 1,5000.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

 

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x