Antradienis, 21 gegužės, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-01-12 d.

Sveiki, žemiau bus keletas komentarų apie pagrindines valiutų poras ir prognozė rytdienai, 2016-01-12 d.

Investuotojų nuotaikos rizikai išlieka vidutiniškai – negatyvios. Europos akcijos nedideliame pliuse, tačiau Azijos indeksai vėl sumažėjo 2-5%. Tai gali būti nedidelė pauzė po kritimo praėjusią savaitę, tačiau negalima tvirtinti, ar buvo pasiektas dugnas. Praėjusį penktadienį darbo rinkos statistika (NFP) JAV doleriui nesuteikė didelio impulso, todėl dabar treideriai lauks komentarų iš FRS dėl Kinijos ir Amerikos akcijų rinkoje. FRS vice prezidentas Stanley Fisher kalbės rytoj 12:30 val., Lietuvos laiku.

EUR/USD

EURUSDDaily

Eurui nepavyko prasimušti virš pasipriešinimo 1.0970, tačiau investuotojų negatyvios rizikos taip pat nesuteikia didelių vilčių ir meškoms – euras nenori kristi. Tačiau bendras vaizdas sako, kad didesnė tikimybė kritimui – rekomenduojam atsargūs pardavimai su nedideliu SL, ypač jei būtų pramuštas palaikymo lygis 1.0820.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Perparduotas svaras bandė koreguotis į viršų, tačiau meškos pasirodė stipresnės ir bendras trendas žemyn išlieka. Be to, grafike formuojasi Pin-baro modelis, kuris mums rodo, kad tikėtinas tolimesnis kritimas žemyn. Pasipriešinimas 1.46200 ir 1.4700 – iki šių lygių viskas meškų rankose.

Rytoj Anglijoje 11:30 val. bus publikuojama pramonės statistika – prognozė pozityvi, nors metinis rodiklis krenta.

USD/JPY

USDJPYDaily

Praėjusią savaitę pora pramušė žemyn svarbius palikymo lygius ir dabar formuoja žvakę, panašią į Dodži modelį. Tikėtina, kad dabar vyks konsolidacija, po kurios judėjimas žemyn turėtų tęstis. Pasipriešinimas 118.30 ir 118.70, palaikymas – на 116.00.

Atkreiptinas dėmesys į Japonijos mokėjimo balansą, rytoj, 1:50 val. ir Japonijos banko vadovo Kurodos pasirodymą, 12:30 val.,Lietuvos laiku.

AUD/USD

AUDUSDDaily

Valiutų pora AUD/USD demonstruoja konsolidaciją, australietis bando koreguotis, tačiau analitikai pažymi, kad kilimas nebus ilgas, todėl tikėtina, kad didesnės korekcijos bus progos atidaryti pardavimo sandorius. Palaikymas 0.6920/00.

USD/CAD

USDCADDaily

Dar viena valiuta, kuri į vienus vartus gauna nuo JAV dolerio, tai Kanados doleris. Kadangi jokių pasipriešinimo lygių nėra, valiutų pora USD/CAD kyla kaip ant mielių. Be to, Kanadai labai ne į naudą dabartinės naftos ir kitų žaliavų kainos.

Grafike matome besiformuojantį Pin-baro modelį, todėl rekomenduojami pirkimai pagal modelio taisykles arba korekcijose.

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas
Tomas
2016-01-12 09:23

Kaip manot kas bus su nafta siandien? 🙂

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x