Antradienis, 23 liepos, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2016-01-14 d.

Šiandien investuotojų nuotaikos rizikai pagerėjo, po to, kai galų gale pasirodė daug optimistiškenės naujienos iš Kinijos. Šalies prekybos balanso proficitas išaugo, o eksporto ir importo sumažėjimas buvo publikuotas ne toks didelis, kaip laukta. To pasekoje, paklausa jenai ir frankui – tradicinėms “prieglobsčio” valiutoms (taip pat prie jų prisidėjusiam eurui), sumažėjo.

Kalbant apie JAV dolerį, rytoj reikšmės gali turėti publikacijos apie bedarbystės paraiškas (15.30 val).

EUR/USD

EURUSDDaily

Matome eilinį bandymą pramušti palaikymą 1.0800, tačiau kol kas meškoms trūksta jėgos. Taip pat grafike formuojasi Pin-baro modelis, esantis ant palaikymo lygio, todėl tikėtina, kad kaina galės sugrįžti link artimiausio pasipriešinimo 1.0950. Slankieji vidurkiai aiškaus trendo nerodo, todėl pirkimai turėtų būti atsargūs.

GBP/USD

GBPUSDDaily

Svaro grafike įdomi situacija – taip pat formuojasi Pin-baro modelis, kartu esantis ir Vidinio baro modelis, tai signalas, kad pora sustojo kristi ir rinkos dalyviai rytoj lauks Anglijos banko posėdžio 14.00 val., kur bus paskelbti praėjusio posėdžio rezultatai. Rinkoje kalbama, kad vienas banko narys, balsavęs už palūkanų pakėlimą, gali pakeisti savo nuomonę.  Šiuo metu palaikymas yra 1.4350/00, jei jis bus pramuštas, pora gali smuktelti link 1.4228.

 

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Mykolas Kuzminskis

Spekuliantas.com

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Prisijunk

2,416SekėjaiPatinka
1,840ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x