Antradienis, 21 gegužės, 2024

Trumpa Forex rinkos apžvalga rytdienai, 2017-04-21 d.

EURUSD

Pagrindinė valiutų pora šiandien formuoja pin-barą nuo 1,0730 pasipriešinimo ir signalizuoja apie galimą poros kritimą link buvusių palaikymo lygių – 1,0565. Žvelgiant į DXY grafiką (JAV dolerio indeksas) matome JAV dolerio kritimą žemiau apvaliojo 100,0 kainų lygmens, tačiau trečią kartą pasiektas 99,50 palaikymas sustabdė nuo tolimesnio JAV dolerio smukimo prieš kitas valiutų poras, todėl išlieka galioti labiau tikėtinas EUR/USD poros kritimo scenarijus. Beje nemažai prekiautojų buvo įspėti dėl artėjančių Prancūzijos rinkimų, todėl rizika su euru yra smarkiai padidėjusi ir atsidarant rinkoms, pirmadienį, gali susiformuoti nemažas gep’as kuris galimai atneštų daug didesnius nei priimtinus nuostolius. Vertėtų pasitikslinti ar Jūsų naudojamas brokeris netaiko papildomų sąlygų pozicijoms paliekamoms per savaitgalį, dėl kurio galėtų smarkiai padidėti reikalaujamas užstato dydis.

DXY (JAV dolerio indeksas)

EURAUD

Euro ir Australijos dolerio pora siekia savo fleto viršutinės ribos pasipriešinimą, kuris po buvusios meškų tendencijos sutampa su Fibonači 61,8 kainų korekcijos lygiu, todėl galimas Australijos dolerio stiprėjimas bei poros kritimas link 1,4085. Tokį judėjimą patvirtintų ir prekybininkų noras įkeisti eurus į saugesnes investicijas pvz.. auksą, ko pasekoje galėtų kilti ir Australijos dolerio vertė, o tai tikėtina dėl artėjančių Prancūzijos rinkimų, dėl kurių galėtų rinkoje pasijusti risk-off sentimentas, paskatinantis “saugių investicijų” paklausą dėl padidėjusios politinės rizikos euro zonoje.

Rytoj (04-21) svarbios ekonominės naujienos:

11:30 Lietuvos laiku skelbiama Didžiosios Britanijos mažmeninių pardavimų ataskaita, kuriai numatomas -0,3% smukimas. Tiesa pažvelgus į šio statistinio rodiklio faktines reikšmes bei prognozės, matomas atsitiktinis išsibarstymas, todėl dažnai prognozės smarkiai skiriasi nuo faktinių dydžių, kas gali padidinti volatilumą porose su svaru šios naujienos skelbimo metu.

15:30 Kanados vartotojų kainų indekso skelbimas. Numatomas augimas iki 0,4%, kuris galėtų sustiprinti šiuo metu labai smunkantį Kanados dolerį.

 

Sėkmingos prekybos!

Pagarbiai, Donatas

 

2 KOMENTARAI

0 0 balsai
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Comments
Naujausias
Seniausias Daugiausiai balsavo
Įterptieji atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paulius Samoškà
Paulius Samoškà
2017-04-21 16:42

Nelaukiau kol EURUSD nukris iki 1,0565, bet prognozė teisinga. ačiū ! 🙂

Mykolas
2017-04-21 11:31

Dėkui! Lauksim gepo 😉

Prisijunk

2,409SekėjaiPatinka
1,820ŽiūrovaiPrenumeruoti
- Reklama -

Paskutiniai straipsniai

2
0
Norėtųsi jūsų minčių, pakomentuokite.x